Що таке щастя?( твір-міркування) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Що таке щастя?( твір-міркування)

Одні думають, що щастя невловимо. Інші намагаються знайти його в грошах, роботі, дітях, допомозі іншим людям. Однак не потрібно бути семи п’ядей у чолі, щоб зрозуміти: людина швидко звикає до всього. Немає такої суми грошей, що зробила б людини щасливим назавжди, так само як і з дітьми, друзями, роботою можуть виникнути проблеми, що не залежать від нас. І все-таки, незважаючи ні на що, кожний може згадати мінути, коли він був дійсно щасливий. Забавно, коли ми говоримо про щастя в майбутньому часі, воно здається нескінченним океаном: от ти вийшов на копіювання заборонене © 2005 берег, а тепер - пливи. Варто ж обернутися назад, розумієш, що щастя у твоєму житті - це лише моменти, миті, яскраві й незабутні

Ти нарешті-те досяг мети, до якої довго прагнув - щастя! Тобі подарували собаку - щастя! Так чому ж вірити - мріям або досвіду? Я вважаю, що щастя - миттєво, адже “все тече, усе змінюється”.

Той самий людина протягом життя постійно ставить нові завдання, постійно досягає якихось результатів. Він - рухається, і його щастя рухається разом з ним. Щастя не можна нагромадити, відкласти про запас, зате його можна досягати, їм можна ділитися. Щастя людини - у досягненнях, але не тих, які “для всіх”, а тих, які важливі й коштовні саме для нього. Гроші, друзі, робота - це лише засобу, гарні помічники на шляху ксчастью.

Чим частіше людина випробовує щастя, тим яскравіше, світліше й різноманітніше його життя. Птах щастя полохливий, її потрібно приручати. Але щаслива людина несе в мир любов, світло, радість, посмішки - і мир стає краще.

Дерзай, пробуй, випробовуй нові відчуття, дізнавайся невідоме! Адже чим більше в людини інтересів, чим різнобічне його захоплення й різноманітніше життя, тим більше в нього шансів бути по-справжньому щасливим

Збережи - » Що таке щастя?( твір-міркування) . З'явився готовий твір.

Що таке щастя?( твір-міркування)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.