Підтримайте або спростуйте тверджен­ня: «Щастя — це казкова жар-птиця, за якою женеться людина і яку ніколи не впіймає» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Підтримайте або спростуйте тверджен­ня: «Щастя — це казкова жар-птиця, за якою женеться людина і яку ніколи не впіймає»

Мабуть, скільки у світі є людей, стільки й можли­вих варіантів відповідей на запитання, що таке щастя, бо кожна людина розуміє його по-своєму. Розуміння людиною щастя залежить від її духовності. Починаючи з античності, поняття щастя нале­жить до філософських категорій. Усі філософи схо­дяться на тому, що щастя є поняттям не матеріаль­ним, а внутрішнім. Тобто людина щаслива, якщо вона внутрішньо на це здатна. Якщо звернутися до народної мудрості — афо­ризмів, прислів’їв та приказок, то тлумачень розумін­ня щастя в них можна знайти значно більше, ніж по­яснень інших філософських понять. Наприклад: «Щастя є відсутність нещастя». Птах щастя, якого кожен хотів схопити би за хвіст і стати щасливим, — приклад відображення цього поняття у фольклорі. Як на мене, то немає в людини повного щастя, якщо в її серці не горить вогонь кохання. Не матиме щастя і той, хто здатен пройти повз людину, яка пот­ребує допомоги. Для жінки до складової щастя вхо­дить і щастя материнства. Неможливо бути щасливим без справжніх друзів, на яких можна покластися в по­трібну хвилину. Отже, щастя має чимало різних виявів. І можна погоджуватися або не погоджуватися з мудрістю дре­вніх. Але гадаю, кожен погодиться, що щастя не мо­же бути постійним станом душі, адже одне це вже можна назвати нещастям. Людина повинна виділяти щасливі хвилини з повсякденного життя, тільки тоді вона розумітиме, що саме в цей час (а іноді це лише коротка мить) вона дійсно була щасливою. (220 слів)

Збережи - » Підтримайте або спростуйте тверджен­ня: «Щастя — це казкова жар-птиця, за якою женеться людина і яку ніколи не впіймає» . З'явився готовий твір.

Підтримайте або спростуйте тверджен­ня: «Щастя — це казкова жар-птиця, за якою женеться людина і яку ніколи не впіймає»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.