Скачати | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Скачати

Збірник творів. Твори будуть корисні як при написанні завдань по літературі, так і для підготовки до усних відповідей.

Збірник: Твори поезії

У книзі представлені тести, складені на основі  матеріалів єдиного державного екзамену з російської мови й літератури. У збірник включені всі першорядні теми творів по росіянці й закордонній літературі, передбачені шкільною програмою. Видання покликане допомогти учням і абітурієнтам при підготовці програмних творів, а також при здачі випускних і вступних іспитів.

Скачати твори прози

Опис: Пропоновані творчі завдання перевірені на практиці протягом 10 років, у підсумку чого були залишені тільки ті розробки, які найбільше ефективно допомогли учнем розвити свої письмові навички. Книга містить твори по літературі й плани творів до підручника-хрестоматії “Література. Підручник-Хрестоматія для загальноосвітніх установ на теми, пов’язані із творчістю Н.М. Карамзина, И.А. Крилова, К.Ф. Рилєєва, А.С. Пушкіна, М.Ю. Лермонтова, Н.В. Гоголя, И.С. Тургенєва й ін. Посібник призначений для батьків, які зможуть проконтролювати правильність написання творів, а якщо буде потреба допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з літератури. Видання восьме, перероблене й виправлене.

Скачати книгу: Твори по літературі й плани творів


Опис: Дана книга призначається для школи, що вчиться, і для абітурієнтів. Посібник складений по тематичному принципі й охоплює період російської літератури з XIX століття до 80-х років XX століття. Представлено аналіз тексту. Повести, оповідання, особистий і творчий архів. Теперішній посібник побудований так, щоб застерегти абітурієнтів від найбільш типових помилок і підказати їм, як написати вдалий, грамотні твір і виклад.

Твори по тематичному принципу

У збірнику є версії, описи, варіанти робіт, матеріали по підготовці, приклади творів. Іспит у новій формі по російській мові можна здати без питань за допомогою цього видання. У книзі викладені останні вимоги Єдиного державного екзамену з російської мови. У цьому збірнику так само опубліковані зразки творів. Ви можете скачати твору на морально-

Скачати збірник творів

Оглядовий збірник на всі класичні теми творів до росіянці й закордонній літературі, які входять у шкільну програму від п’ятих до одинадцятих класів. Книга покликана зорієнтувати школярів і студентів при підготовці програмних творів, а також при здачі випускних або вступних іспитів.

Класичні теми творів

«1000 золотих творів». Книга так само містить приклади шкільних письмових робіт нетрадиційних жанрів: есе, міркування, рецензії, приклади робіт епістолярного жанру.

Приклади шкільних письмових робіт

Самий повний збірник. Всі класи. Всі теми. Шпаргалки по різних предметах для студентів, конспекти уроків для вчителів, аналізи текстів, готові домашні завдання для школярів і інше.

Самий повний збірник творів

У книзі ви знайде шкільні уроки по літературі. На ваш вибір стилістичні аналізи по текстах відомих письменників.

Твори по літературі для 7 класу

Шкільний твір - це не просто фантазії й міркування про прочитаний добуток. Викладачі чекають від вас обґрунтованої точки зору, знання тексту добутку, знайомства з літературною критикою й теорією літератури.

Твори по літературі для 8 класу

Вам набридло сидіти щодня над уроками? Задають велике домашнє завдання? Ми вирішили вам допомогти, і спеціально виклали “Твору по літературі 9 клас”, для того щоб у вас з’явився вільний час і ви могли займатися своїми справами. У посібнику ви знайдете твори-відгуки про класичні добутки дитячої вітчизняної й закордонної літератури, а також про пізнавальні добутки, які пропонуються обов’язковою загальноосвітньою програмою по позакласному читанню.

Твори по літературі для 9 класу

Посібник включає всі необхідні матеріали для вивчення роману М. А. Булгакова “Майстер і Маргарита”. Посібник містить необхідний матеріал про життя й творчість письменників і поетів, включених у програму початкової школи. Видання призначене для учнів і вчителів початкової школи. Матеріал про письменників і поетів, добутку яких вивчаються в початковій школі.

Твори по літературі для 10 класу

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.