“Останній дюйм” ( твір-відкликання) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

“Останній дюйм” ( твір-відкликання)

Сюжет добутку простий. Два чоловіки - батько й син - попадають в екстремальну ситуацію. Починаються події буденно. Бен, у минулому досвідчений льотчик, тепер подрабатывающий підводними кінозйомками, летить зі своїм десятилітнім сином Дэви на берег Акулячої бухти знімати акул. Літак - старенький, місця - безлюдні, син - замкнутий, батько - весь всебе.

Кожний живе своїм життям, ніяких загальних почуттів, інтересів, повна байдужість. В оповіданні відсутній навіть конфлікт батьків і дітей, тому що близькі, здавалося б, люди є сторонніми друг для друга, вони не знають друг про друга нічого й не намагаються зблизитися. Під час підводних зйомок на Бена напала акула. І от отут-те, на дикому узбережжі, Бен усвідомлює, що цей маленький чоловічок, його син, від якого залежить їхнє подальше життя, повинен бути мужнім, кмітливим, вольовим. Уперше Бен починає працювати не фізично, а внутрішньо.

Він намагається зрозуміти почуття хлопчика, намагається змусити працювати й думати самостійно. Їм обом страшно, але вони запекло пручаються обставинам. Дэви, виявившись один на один зі стихією й умираючим батьком, діє самостійно.

Коли йому потрібна допомога по керуванню літаком, він виводить батька з непритомного стану. Хлопчик зненацька виявився мужнім, десь навіть твердим, сконцентрованим, відповідальним, що вміє самостійно справлятися зі складними ситуаціями, - вище на сходинку деяких чоловіків, що втрачають самовладання в подібні моменти життя. Вони врятувалися

Бен-Каліка тримається за тонку ниточку розуміння сина в надії розвити її в тісний зв’язок через взаєморозуміння. А син, що зненацька розкрився в неординарній ситуації, знову скромний і тихий. Розвиток подальших відносин залежить &copy A L L S o c h. r u тільки від них. І спереду в них робота, найважче й виснажлива - пізнання друг друга

Збережи - » “Останній дюйм” ( твір-відкликання) . З'явився готовий твір.

“Останній дюйм” ( твір-відкликання)





Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.