Односкладні РЕЧЕННЯ | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Односкладні РЕЧЕННЯ

11. До якого виду належить речення Весною в селі встають рано (За Г. Тютюнником)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

12. До якого виду належить речення Не варто навіть говорити? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

Варіант 4

1. До якого виду належить речення На базарі роїлося від покупців і жебраків… (За І. Вільде)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

2. До якого виду належить речення Як мак, цвітуть, походжаючи довкола вильця (За Д. Міщенком)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

3. До якого виду належить речення Світало? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення.


В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

4. До якого виду належить речення Вік живи — вік учись (Народна творчість)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-Особове речення. Г Безособове речення.

5. До якого виду належить речення Тепер ці спочивають, а ті летять (За М. Слабошпицьким)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Складне речення.

6. До якого виду належить речення Летять! (За М. Слабошпицьким)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

7. До якого виду належить речення Високі айстри… (За М. Рильським)?

А Неозначено-особове речення. Б Узагальнено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

8. До якого виду належить речення Не довелося нам зустрітись? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

9. До якого виду належить речення Біжу за ними і свищу… (За М. Слабошпицьким)? А Означено-Особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

10. До якого виду належить речення А ось ліси…? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення.


В Безособове речення. Г Називне речення.

11. До якого виду належить речення Працюють важко, щоденно? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

12. До якого виду належать речення Влучно дібраними словами, наче чарівним пензлем, поет малює яскраву картину весняної України (За Г. Тарасенко)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Безособове речення. Г Двоскладне речення.

Варіант 5

1. До якого виду належить речення Тиша (За С. Плачиндою)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

2. До якого виду належить речення Не поклавши, не бери (Народна творчість)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-Особове речення. Г Безособове речення.

3. До якого виду належить речення Важко? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

4. До якого виду належить речення Шкода його було? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

5. До якого виду належить речення Нас учили стрічати негоди та лиха грудьми (О. Корнійчук)?


А Означено-особове речення.

Б Неозначено-Особове речення.

В Узагальнено-особове речення.

Г Безособове речення.

6. До якого виду належить речення Біля сухої, складеної неподалік від хмизу трави, заздалегідь приготовано товсту, з наверченими дірками колоду (За Д. Міщенком)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

7. До якого виду належить речення Кидаю зерна (За М. Слабо-Шпицьким)?

А Означено-Особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

8. До якого виду належить речення Друга пізнають у біді? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-Особове речення. Г Безособове речення.

9. До якого виду належить речення З моря повіяло легеньким вітерцем (З газети)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

10. До якого виду належить речення Затінок. Сутінок, день золотий (Л. Костенко)? А Означено-особове речення. Б Узагальнено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

11. До якого виду належить речення Відверто? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.


12. До якого виду належить речення Дружно, з творчим натхненням творили вірші, есе, романи, драми про будівництво атомної станції у верхів’ї Дніпровського басейну… (За В. Дроздом)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

Варіант 6

1. До якого виду належить речення Густа, обважніла від землі тиша (Д. Пріток) А Означено-особове речення. Б Узагальнено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

2. До якого виду належить речення Та не судилося…? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

3. До якого виду належить речення Згаяного часу і конем не наздоженеш (Народна творчість)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-Особове речення. Г Безособове речення.

4. До якого виду належить речення Єдиного не знали, не припускали… (За В. Дроздом)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-Особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

5. До якого виду належить речення Людей слухай, а свій разум май (Народна творчість)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-Особове речення. Г Безособове речення.


6. До якого виду належить речення Ось собор (За О. Гончаром)? А Означено-особове речення. Б Узагальнено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

7. До якого виду належить речення Як важко перші кроки йти (А. Малишко)?

А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Узагальнено-особове речення. Г Безособове речення.

8. До якого виду належить речення Тетерів… (За В. Несененком)? А Означено-особове речення. Б Неозначено-особове речення. В Безособове речення. Г Називне речення.

Pages: 1 2 3

Збережи - » Односкладні РЕЧЕННЯ . З'явився готовий твір.

Односкладні РЕЧЕННЯ





Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.