Важливо дотримувати наступного розпорядку дня: Вставати щодня в одне й теж час, займатися регулярно ранковою гімнастикою, є у встановлені годинники, чергувати розумова праця з фізичними вправами, дотримувати правил особистої гігієни, стежити за чистотою тіла, одягу, взуття, працювати й спати в добре провітрюваному приміщенні, лягати спати в те саме час!
11. Висновок
На сьогоднішній день практично кожна людина, що живе в країнах хоч якого - або технічного прогресу, має масу справ і обов’язків. Порию йому бракує часу навіть на свої справи. У результаті, з горою дріб’язкових технічних проблем людин просто забуває головні істини й мети, заплутується. Забуває про своє здоров’я. Він не спить по ночах, не ходить у походи, не бігає по ранках, їздить на машині (по вулицях з небезпечним ськладом повітря) , не ходить пішки, їсть із книгою. А запитай у нього: “Що ж таке здоров’я?” Так нічого він вам на це не відповість. Забуде він про це питання. А згадає вас (задавшего це питання) тільки де-небудь у кардио - або онкодиспансере. Але, швидше за все, буде пізно… І почне він розповідати вам те ж саме, що було викладено вище… Але от питання: чи потрібні йому тепер всі його матеріальні цінності? Напевно немає… Отож, давайте ще раз продумаємо свої життєві завдання й мети, виділивши тим самим час для зміцнення свого здоров’я.
12. Список використаної літератури
1. Золинов В. Ф. Фізичне виховання дорослої людини. Л., 1984
2. Г. Л. Апанасенко. Здоровий спосіб життя. Л., 1988
3. Б. М. Липовецкий. Займайтеся спортом!!! М., 1985
4. Н. М. Амосов, Я. А. Бендет. Здоров’я людини М., 1984
5. Е. А. Пирогова. Навколишнє середовище й людина Мінськ, 1989
Збережи - » Поняття здоров’я, його зміст і критерії. Функціональні можливості прояву здорової людини в різних сферах життєдіяльності. Вплив умов навколишнього середовища на здоров’я” . З'явився готовий твір.