Життя розумію як рух до вдосконалювання духу | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Життя розумію як рух до вдосконалювання духу

Я вважаю, що не можна краще жити, крім як намагатися робитися краще, і що немає більшого задоволення, як почувати, що дійсно кращаєш. Сократ. Життя дається людині всього один раз. Життя мить. Зайво в який раз піднімати питання про банальне постійне самовдосконалення. Інша справа зрозуміти його необхідність. Тут мається на увазі особистий, суб’єктивний погляд на необхідність удосконалювання

Досвід є завжди, але не завжди є розумне його застосування. А застосовувати його або не застосовувати об’єкт міркувань кожної людини. Особисто я вважаю, що воно просто необхідно хоча б через прагнення до ідилічної досконалості й незалежності, можливості вільно виражати свої власні думки й ідеї, і зрештою духовній силі, що часом настільки необхідна. Однак у жодному разі не коштує на цьому зупинятися, тому що потрібно вміти майстерно сполучати життя (а в моєму розумінні життя це скоріше одержання эстетического задоволення від власної волі) ссовершенствованием.

Я вважаю, що людина повинен пройти свій життєвий шлях гідно, щоб наприкінці цього шляху не було кривдно за прожите. З моменту народження людина попадає в мир, що диктує нам, свої, часом дуже жорстокі правила. Щоб вижити в цьому світі потрібно мати сильні морально-вольові якості. Воля, по-моєму, є найважливіших складових щиросердечних якостей людини. Поки ми вдосконалюємося, ми живемо, як у прямому, так і в переносному значенні. Найкраще про це сказав Х. Гербель:

Життя це нескінченне вдосконалювання. Уважати себе доконаним значить убити себе

Збережи - » Життя розумію як рух до вдосконалювання духу . З'явився готовий твір.

Життя розумію як рух до вдосконалювання духу

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.