Замітка в газету (роздуми про вчинки людей) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Замітка в газету (роздуми про вчинки людей)

Слід починати із себе. Нещодавно разом із дорослими ми побували в лісі. Була вже пізня весна, і дерева та галявини вкрилися яскравою зеленню. Тато з мамою і ми з братом хотіли знайти для відпочинку велику галявину. Оскільки ліс знаходиться поруч (його можна розглядати з балкона нашої квартири), то нам він здавався таким чистим і красивим. Ми вирушили в піднесеному настрої до зеленої стіни лісу. Повітря у лісі чисте, духмяне. А от знайти місце, яке було б таким же чистим, виявилося дуже важко. Повсюди валялися целофанові пакети, пакетики від сухариків, порожні пляшки. Одну невеличку галявинку ми все-таки розчистили і там розважалися аж до вечора.

Коли вже поверталися додому, то вели розмову про те, що треба частіше приходити сюди на відпочинок. І ось чому. Кожен із нас зібрав по пакету сміття й ніс до найближчого смітника. За нами спостерігало багато людей. І я сподіваюся, що наш приклад підкаже багатьом, як скоріше можна очистити ліс. Починати треба із себе.

А наступного тижня ми із задоволенням спостерігали, як багато відпочиваючих, повертаючись додому, несли пакети зі сміттям, зібраним у лісі.

Збережи - » Замітка в газету (роздуми про вчинки людей) . З'явився готовий твір.

Замітка в газету (роздуми про вчинки людей)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.