Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру

Як стати розумнішим?. Інтелектуальна гра «Дебати» давно прижилася в нашій школі. Грають у цю гру від найменшого віку (маю на увазі п’ятикласників) до випускників. Теми для дебатів вибирають відповідного до віку. Дебати — це вміння сперечатися, спираючись на знання та факти. І виявилося, що успішними в. цій грі можуть бути не тільки «хорошисти», а й «середнячки». Бо головне у цій грі — думати. І думати швидко. Наступний момент — продемонструвати свою ерудицію та вміння говорити. Говорити слід переконливо,, артистично, правильно будуючи речення. Гра полягає у відстоюванні певної думки або ж запереченні її. У багатьох країнах світу використовують цю гру саме для розвитку мислення, мовлення, а також інтелекту.

Тож я вас усіх закликаю, аби ви створювали у своїх школах команди та брали участь у «Дебатах», відстоювали свою позицію, вчилися цікаво й дотепно висловлюватися і створювали приємність учителям. Чим? А таким, наприклад: відповідаєте на уроці на просте питання й починаєте відповідь так: «Я вважаю, по-перше… по-друге». Крім того, слід навчитися працювати з додатковою літературою, з газетами. Повірте, вам буде приємно та й в навчанні вам стане легше. Бажаю успіху. Подумайте!

Збережи - » Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру . З'явився готовий твір.

Замітка в газету (із шкільного життя) інформаційного характеру

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.