Заметіль у повісті А. С. Пушкіна ( твір-роздум) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Заметіль у повісті А. С. Пушкіна ( твір-роздум) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина”

Багато творів Пушкіна повні роздумів про незбагненну гру, що веде з людиною Творець.

У повісті “Заметіль” автор виводить підкреслено звичайних людей, не блещущих розумом, талантом, силою духу, і показує, як вигадливо може зложитися життя, якщо втрутиться непояснена й непередбачена випадковість.

Герої “Заметілі” - повітова мрійлива й сентиментальна панянка й бідний прапорщик, що перебуває у відпустці. Вони закохані друг у друга, батьки проти, і от Маша й Володимир, по класичних канонах жанру роману, вирішують бігти й таємно обвінчатися. Усе сплановано й розраховано, вірні слуги готові допомогти, друзі нареченого погоджуються стати свідками й навіть “життя за нього віддати”, панотець погодився вінчати… І нічого не вийшло! Втрутився випадок, доля розсудила по-своєму. Піднялася заметіль, закрутила в поле нареченого, і він спізнився на “власне весілля. І ця ж заметіль привела до сільської церкви проїзного офіцера Бурмина, що і виявився під вінцем з незнайомою панянкою. Йому це здавалося жартом, витівкою, і тільки потім він усвідомив, що жартувати з долею небезпечно! Два незнайомих один одному чоло-ріка з’єднані узами шлюбу, але не можуть сподіватися на Любов і подружнє життя. Вони не можуть навіть знайти 1фуг друга.

Доля втрутилася ще раз, давши можливість героям зустрітися по-справжньому й полюбити один одного. Це неймовірний сполучник, що почався весіллям, а продовжився через кілька років знайомством, може бути щасливим, на думку Пушкіна. А заметіль - це символ долі, того незрозумілого, вигадливого й норовливого гравця, що тримає в руках карти нашого життя

Збережи - » Заметіль у повісті А. С. Пушкіна ( твір-роздум) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина” . З'явився готовий твір.

Заметіль у повісті А. С. Пушкіна ( твір-роздум) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Повести Белкина”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.