За що я люблю свій ліцей (твір-розповідь на основі побаченого) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

За що я люблю свій ліцей (твір-розповідь на основі побаченого)

Хвилювання… Квіти… Новий портфель… Нові друзі. З цього розпочався мій шлях навчання у ліцеї. Були, звичайно, тривоги: як приймуть, що скажуть, але тепер вже все позаду. Я, тримаючи батьків за руки і весело перестрибуючи калюжі, наближаюся до ліцею.

Я вважаю, що Перше вересня — це обличчя школи. Почалося все так: оголосили переможців олімпіад та відмінників навчання попереднього року, потім луже красиво танцювали вальс старшокласники, а потім ми, новачки, приймали присягу на вірність Цариці наук. Я найголосніше кричав: «Клянусь!» і з трепетом очікував, що ж буде далі. А далі почалось неймовірне: посередині двору розпалили величезне вогнище і всі, хто вступав до ліцею, підходили до вогню й кидати в нього полинові гілочки, щоб ніколи не відчувати гіркоти поразок.

А далі квіти, привітання, усміхнені обличчя вчителів і якийсь уже рідний мені гамір, відчуття того, що я — частинка цього великого цілого. І схотілося стати таким учнем, щоб усі мною пишалися. Я дав собі слово, що ніколи не підведу вчителів, батьків, однокласників, тому що я — Ліцеїст.

Збережи - » За що я люблю свій ліцей (твір-розповідь на основі побаченого) . З'явився готовий твір.

За що я люблю свій ліцей (твір-розповідь на основі побаченого)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.