Яку дату вважати вдень народження дитини? | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Яку дату вважати вдень народження дитини?

Перш ніж розкрити цю тему, поговоримо про те, як відбувається таємниця появи нового життя. Як зароджується людина? Жіноча полова клітка зливається із чоловічий, і утвориться нова клітка з повним набором з 46 хромосом (що є головною ознакою того, що мова йде про людську особистість) . Кожний з нас був колись такою кліткою. І всі чим ми сьогодні є - підлога, ріст, колір волось, риси особи, група крові, будова всіх білків, відбитки пальців і ін. - все це втримувалося в ній. Із плином життя в людини нічого нового не з’являється, а йде розвиток уже закладеного.

От деякі етапи цього розвитку. Вік дитини 6 тижнів після зачаття, розмір 15 мм. Через кілька днів після зачаття в маляти вже закладені дихальні, травні, нервова системи, внутрішні органи. Через 2.5 тижні починає битися його серце. В 3 тижні приходить у дію власна система кровообігу дитини, його кров не змішується із кров’ю матюкай і відрізняється від її по групі. В 6 тижнів у нього можна зняти енцефалограму мозку. У маляти формуються ніс, очі, вуха, руки й ноги, з’являється шкіра, сформований кістяк, починається кровотворення в печінці. В 6 тижнів дитина робить перші рухи, хоча мати цього не почуває: він ще занадто малий, маса 30 р. Вік 8 тижнів, розмір 3 див. У дитини виділяється шлунковий сік, він ссе пальчик. Якщо пощекотать його ніс, він відкине голову. А якщо покласти на долоньку який-небудь предмет, він його схопить і буде тримати зовсім як немовля. Дитина в цьому віці вже почуває біль. Вік 10-11 тижнів, розмір 6,5 див. Дитина так мала, що міг би стояти на нігті мізинця свого батька, але в нього вже можна зняти відбитки пальців. Він уміє рухати ногами, очами, мовою, ковтати. В 11-12 тижнів, коли відбувається найбільше число абортів, маля дихає, реагує на світло, тепло, шум. Незабаром він буде засипати й просипатися разом з мамою. Всі системи його органів повністю сформовані. Вік 18 тижнів. Дитина вже настільки підросла, що мати починає відчувати його руху. Маля реагує на настрій матері, радується й сумує разом з нею.

Що ж відбувається, якщо мати зважитися зробити аборт? Результат цього можна вподібнити наслідкам автомобільної катастрофи. Жіночий організм повністю настроєний на вагітність і раптом різкий стоп. Наноситься страшний удар по всім органом.

Про шкідливі наслідки аборту жінки відомо. Це кровотеча, прорив і спайки матки, психічна травма, безплідність, у кілька разів збільшується небезпека позаматкової вагітності. Можливий смертельний результат. Найбільш важкі уськладнення після абортів бувають у дівчин у віці 13-19 років. Існують і пізні уськладнення абортів. Аборт це обов’язкова інфекція, що проникає в матку й може таїтися в ній кілька років до наступної вагітності. Це може бути кокковая інфекція немовлят, у якій обвинувачують роддома. Аборт обов’язково позначається на наступних вагітностях, починаючи від недоношенности й ослабленого імунітету дитини до мертворождения. Треба добре запам’ятати, що аборт принципово карний, будь те хвороба, сімейні безладдя або щось інше. Він взагалі не вирішив і не вирішить ні однієї проблеми. Убиваючи дитини, батьки вбивають свою надію, гублять своє життя. Дуже часто саме та дитина, від якого хотіли позбутися, але пошкодували й залишили жити, стає радістю й опорою батьків.

Кількість смертей у нас перевищило кількість народжень. До початку XXI століття росіян у Росії залишиться 20 млн. Ми станемо нацменшиною у власній країні. По нашому глибокому переконанню визнання датою народження дитини дату його зачаття допоможе настроїти суспільна свідомість на викорінювання абортів, а також полової розбещеності, що наносить непоправну шкоду суспільству.

Збережи - » Яку дату вважати вдень народження дитини? . З'явився готовий твір.

Яку дату вважати вдень народження дитини?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.