Якими, на мою думку, повинні бути моральні норми? | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Якими, на мою думку, повинні бути моральні норми?

Мені здається, на це питання кожне покоління відповіло б по-своєму. І існують споконвічно однакові вимоги, які керують цими відносинами. Вони не старіють згодом, на них не впливають суспільні зміни, тому що вони народженими загальнонародними духовними цінностями, які закріпилися навіки в людському житті.

Для хлопчика такими моральними цінностями є уважне ставлення, повага до дівчини, здатність і бажання щиро їй допомогти, захистити в скрутну мінуту, підтримати в нелегкий час. А ще - уміння дарувати радісні мінути й добрі вчинки, словом, іноді навіть невигадливим милим подарунком. І найбільше обов’язково повинне бути доброзичлива повага до дівчини - це було завжди неодмінною рисою характеру теперішнього чоловіка, юнака, хлопчика.

Від дівчини теж завжди було потрібно дотримання норм високих моральних вимог. Показником дівочої духовності за всіх часів уважається лагідність, почуття достоїнства, повага до людей, розсудливість у поводженні. Напевно, можна ще тривалий час перераховувати ті кращі риси характеру, які допомагають будувати добрі відносини між хлопчиком і дівчиною. Але вернемося до нашого часу.

Думаю, кожний зауважував, як деякі дівчини прагнуть бути схожими у своєму поводженні на хлопців. А потім вони дивуються відповідному відношенню до них з боку юнаків: зневага, навіть іноді роздратування, груба мова й т.п.

Щоб між хлопчиком і дівчиною були пристойні й добрі відносини, треба кожному пам’ятати про ті цінності, проте призначенні, що надало їм життя: завжди залишатися теперішнім Чоловіком і Жінкою.

Збережи - » Якими, на мою думку, повинні бути моральні норми? . З'явився готовий твір.

Якими, на мою думку, повинні бути моральні норми?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.