Який зв’язок існує між характером і професією? | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Який зв’язок існує між характером і професією?

У світі багато різних професій, як багато людей з різними характерами. Мої друзі, наприклад, хочуть вибрати різні спеціальності. Хтось хоче бути лікарем, а хтось хоче бути бухгалтером, а хтось ненавидить сидіти весь день і вважати цифри. Хтось прагне до цікавої роботи, що пов’язана з переїздами й спілкуванням з багатьма людьми. Є, так сказати, сугубо жіночі й сугубо чоловічі професії. Як, наприклад, учителька й муляр. Звичайно, у кожному правилі є свої виключення, і ми з вами знаємо вчителів-чоловіків і жінок, які працюють на будівництві. І все-таки таки, чому люди вибирають різні професії? Якось я запитав у своїх однокласників ким би вони хотіли бути й чому. Люди наділені різними здатностями. Хтось пише вірші, хтось множить усно шестизначні числа. От, наприклад, я. Мені завжди по душі була робота, що пов’язана з аналізом, де треба приймати якісь рішення. Я люблю математику й фізику, незважаючи на те, що це досить складні науки. Мені подобається вирішувати завдання, доводити теореми й виводити формули.

Багато моїх однокласників не розуміють мене. Я думаю, що в мене, просто аналітичний склад розуму, як говорять, і я буду добре справлятися з такою роботою, де треба аналізувати інформацію й приймати рішення. Я хочу бути фінансовим аналітиком або менеджером. А моя сусідка по парті, Даша, мріє стати акторкою. Вона завжди бере активну участь у житті нашого класу, у всіх постановках, що ми проводимо, у КВВ, їй ніколи не сидиться на одному місці. Її улюблені предмети - українська й закордонна літератури, вона любить англійський. Якось я запитав Дашу, чи змогла б вона бути бухгалтером, і вона відповіла, що це було б саме гірше для неї, тому що це нудно й нецікаво.

А я ставлюся добре до цієї роботи. Мій друг Боря, чесно говорячи, не дуже любить школу, і його найбільша мрія - скоріше її закінчити. Але він все-таки таки думає про своє майбутнє. Він хоче надійти в інститут фізичної культури й стати тренером із плаванню. Кілька моїх однокласниць хочуть учитися на економічному факультеті. І що цікаво, економіка їм не дуже подобається, але вони говорять, що всі туди зараз ідуть і тому вони теж підуть. На мій погляд, це люди, які ще просто не встигли зробити свій вибір, а можливо, просто не хочуть його робити.

Їхній характер досить м’який, я б сказав, що вони просто «пливуть за течією». Такі люди, як правило, не домагаються якихось досягнень у своєму житті. А ще є така особлива категорія людей, яким десь повезе, щось вони знають, десь домовляться. І в результаті часто досягають успіхів не менших, чим ті, що сидять над книжками й додають багато зусиль для того, щоб одержати гарний результат. Причому виходить це в них без напруги, якось саме собою. Якщо такі люди ще можуть організувати щось, наприклад, похід у ліс або просто дискотеку в класі, то це тільки додає їм «цінності». Буває, що вони прогулюють школу або сперечаються із учителями, і це не від їхнього поганого ставлення до уроків або вчителів, а лише від того, що для них неможливо жити по якихось установлених законах. Вони просто намагаються небагато «підправити» їх під себе. Часто вони знаходять себе в підприємницькій діяльності. Чому? Тому що саме там вони самі встановлюють для себе графік роботи, правила поведінки в офісі й все таке інше. Вони самі собі хазяї й ні від кого не залежать. От на таких близьких усьому нам зразках я показав, як залежить вибір майбутньої професії від характеру людини.

Збережи - » Який зв’язок існує між характером і професією? . З'явився готовий твір.

Який зв’язок існує між характером і професією?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.