Він був високим на зріст і дуже… | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Він був високим на зріст і дуже…

Він був високим на зріст і дуже худим. Здавалося, що його тіло не в змозі витримати велетенської роботи розуму. Обличчя його було блідим, змарнілим, але тихою замріяністю сяяли його прекрасні палаючі очі, а високе й горде чоло видавало у ньому глибокого мислителя. Він зустрів нас привітно, уся його постать приваблювала до себе. Ніякої підкресленої гордині чи пихатості не було помітно у нього, таким щирим і відвертим був він у своїх висловлюваннях, так щедро розкривав гостю своє прекрасне серце, що не минуло й півгодини, як мені здалося, що ми знаємо один одного багато років.

Професор історії, письменник Йоганн Готфрід Грубер

Шиллер був високим на зріст. Верхня частина його обличчя вражала своєю одухотвореністю, хоча його блідість та рудувате волосся дещо псували загальне враження. Коли під час розмови його обличчя пожвавлювалося, на щоках проступав легкий рум’янець, в блакитних очах з’являвся блиск. Тоді весь його образ набував гармонії.

Друг сім’ї Генрієтта Герц

Шиллер був величним у розмові за чайним столом і так само величним був би він, безперечно, і в державній раді. Його ніщо не сковувало, ніщо не спиняло вільного польоту його думки. Всі великі плани він творив вільно. Це справжня людина.

Німецький письменник Й. В.Гете

Збережи - » Він був високим на зріст і дуже… . З'явився готовий твір.

Він був високим на зріст і дуже…

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.