Відповіді в темі В. Близнець - дитячий письменник за природою свого таланта» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Відповіді в темі В. Близнець - дитячий письменник за природою свого таланта»

Коли В. Близнець почав свою літературну діяльність? В. Близнець мав вище утворення, в 1957 р. закінчив факультет журналістики Київського університету. Публікуватися початків в 1959 р. Перша книжка оповідань вийшла в 1963 р.

Про що писав В. Близнець у своїх добутках? Більшість написаних книжок - для дітей. Він умів розглядати проблему повністю із самого початку, відкривати нове. Звідси й закономірний інтерес до історії таких добутків, як «Вітрила над степом» (1965), «Древляни», «Земля світлячків», «Женя й Синька».

Які проблеми піднімав у своїх добутках В. Близнець? Дитяча література 70- х років розвивалася за неписаним правилом: читання трагічних добутків шкідливо для дитячої психіки. В. Близнець порушив це правило в багатьох своїх добутках. Письменник наполегливо вводить трагічний конфлікт в українську літературу для дітей, наголошуючи цим на необхідності говорити юним читачам про найважливіший - правді й несправедливості, любові й ненависті.

До кого ще були звернені добутки В. Близнеця? Автор писав добутки не тільки для дітей. Багато роблем він розглядав і для дорослих. Зокрема, у добутках «Підземні барикади», «Вибух» звучать мотив відродження національної свідомості народу.

Збережи - » Відповіді в темі В. Близнець - дитячий письменник за природою свого таланта» . З'явився готовий твір.

Відповіді в темі В. Близнець - дитячий письменник за природою свого таланта»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.