Відкликання на повість А. С. Пушкіна “Дубровский” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Дубровский” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Відкликання на повість А. С. Пушкіна “Дубровский” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Дубровский”

Потім, подумавши, я зрозумів що, доля героїв - це наслідок їхніх власних учинків, а вчинки обумовлені рисами характеру.

Якби Маша була рішуча й не боялася втратитися батьківської спадщини, вона відмовилася б від носильного вінчання прямо в церкві й дочекалася допомоги від Дубровского.

Якби батько Андрій Дубровский не був би таким гордим і не засуджував, іншого, він не викликав би гніву свого друга Троекурова. Владимир Дубровский спочатку книги був безтурботним, легковажним, гордим, гордовитим, нестриманим, що уникає праці й теперішньої військової служби офіцером-гульвісою. Втратившись батька, будинку й майна, він присвятив життя мести, приніс людям багато зла, став мимовільним винуватцем загибелі суддівських у пожежі. За це й прийде пізніше розплата.

Але доля й допомагає добрим людям. Махаючи знайде щастя у своїх дітях, може бути й полюбить чоловіка. Владимир відмовився від помсти й розбою й спробує знайти свій шлях у праці.

Кінець книги відкриває початок нового життя героїв і цей кінець не такий вуж поганої.

Ця книга про долю. Вона вчить нас обмірковувати наслідку своїх почуттів і дій до їхнього здійснення й одержання розплати. Учить, одержавши покарання, прийняти й зрозуміти його, і йти далі, змінивши себе.

Збережи - » Відкликання на повість А. С. Пушкіна “Дубровский” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Дубровский” . З'явився готовий твір.

Відкликання на повість А. С. Пушкіна “Дубровский” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Дубровский”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.