Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Маленький хлопчик із золотим волоссям, який жлве там, на далекій планеті, і тільки інколи з’являється на Землі, як  хочеться зустрітися з тобою! Ти герой моєї улюбленої книжки, яку можна назвати джерелом добра і справжньої мудрості. Як схвилювала мене чудова казка про тебе! І всміхнешся, і засумуєш, коли читаєш книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». А головне - замислишся над світом людей: дітей і дорослих. На жаль, життя багатьох дорослих одноманітне, сіре, вони перестають вірити в чудо, в казку, радіти квітці, яскравому метелику. А як би було прекрасно, коли б у душі кожного дорослого бринів веселий сміх Маленького принца.

Маленький принц чудовий, чесний, світлий хлопчик. Його основний закон: ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив. Кожного V ранку він, як добрий і турботливий хазяїн, порядкує на своїй планеті,” викорчовує маленькі баобаби, щоб зло не знищило його планету, щоб  зло не перемогло добро. Особливо мене схвилювали роздуми письменника про дружбу. Дружити - це завжди відчувати голос серця, приносити радість іншій людині, оберігати її, довіряти їй.

Письменник і читач по-справжньому вірять, що Маленький принц повернеться на землю, розкриє їм свої секрети, і тоді забудуться сварки, припиняться війни. Мир і злагода запанують на нашій планеті.

Збережи - » Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» . З'явився готовий твір.

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.