Весна (твір-опис) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Весна (твір-опис)

Ще зовсім недавно сонечку було важко дотягнутися до землі крізь волохаті, сіро-сині, неначе брудні, вологі хмари. Ще зовсім недавно біліли подвір’я сріблястим снігом. А сьогодні біліють своїм святковим вбранням вишеньки грушки й сливки, неначе наречені. А красені-каштани у відповідь на сліпучо-білий, такий чистий цвіт «дівчат» викинули свої свічечки-пірамідки з червоною облямівкою.

Та берізка цієї весни майже не відстає від найновіших тенденцій моди: у неї цьогосезонна сукня із жовто-зеленого бісеру, що нагадує різної довжини сережки, які кокетливо звисають або гойдаються, коли їх, ніби ненавмисно, займає вітер-пустун. Черемха знову буяє цвітом і пахощами, які ні з якими іншими не сплутаєш.

Мабуть, то справжні французькі парфуми, які весна привезла з самого Парижа. Лише старі дуби якось не зорієнтувалися, що цієї весни одягти. Їм, дідусям, ще не зрозуміло, чи то вже справжнє тепло, тому так довго і світять своїм кістяком у лісі. А яким килимом весна вистелила землю: на зеленому тлі — то жовті цяточки кульбаби, то сині рясту або: проліска, то темно-фіолетові курячої сліпоти. Все навкруги дихає свіжістю тамолодістю весни.

Збережи - » Весна (твір-опис) . З'явився готовий твір.

Весна (твір-опис)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.