В. Маяковський про час і про себе в поемі | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

В. Маяковський про час і про себе в поемі

В. Маяковський про час і про себе в поемі “У весь голос”. Поема звернення до майбутнього до ” товаришів, нащадкам” у якому Маяковський розповідає “про час © Алл Соч. РУ 2005 і про себе”. Себе Маяковський називає “співаком кип’яченої й затятим ворогом води сирий”. Він був мобілізований і покликаний на фронт “з панських садоводств поезії

Із глузуванням пише поет про міщанську поезію з її низинними ідеалами Засадила садок мило, дочка, дочка, водь і гладь сама садок я садила, сама буду поливати. Поет чітко видет друкуючі порожні, беззмістовні вірші. Всіх їх він називає “прірвою”. Не раз Маяковський хотів “строчити романси” на пустословов, але “себе упокорював, стаючи на горло власної пісні

” В. Маяковський почуває в собі силу, що допоможе йому зробити крок “через ліричні томики” і ” як живому говорити з живими”. Поет твердо вірить, що його стих виживе й дійде до далекого майбутнього. Він дійде “не як світло померлих зірок доходить”, а “з’явиться весело, грубо, зримо”.

Але щоб стих звучав, не вмовкаючи, йому треба “працею громаду років прорвати”. Маяковський знає, що така сила в його вірші є. По В. Маяковському, поезія ” грізна зброя”.

Поет порівнює свої сторінки з військом. Він створив свій фронт. Всі його вірші, що коштують ” свинцово важко”, готові як до смерті, так і до слави. Вся поезія Маяковського мир “гострот”, зібраних в “кавалерію”, “готову рвонутися в гику”. Нагородою для нього стане не ” мармуровий слиз” і ” бронзи многопудье”, а завоювання народу вреволюции.

Маяковський видет поезію в єдності з революцією. Він гордий тим, що зумів стати поетом. В останніх рядках ми чуємо, що поет з достоїнством підняв би “сто своїх томів над бандою поетичних рвачів і випал”.

Збережи - » В. Маяковський про час і про себе в поемі . З'явився готовий твір.

В. Маяковський про час і про себе в поемі

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.