Утопія в романі - Твір по добутку Ф. Рабле “Гаргантюа й Пантагрюэль” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Утопія в романі - Твір по добутку Ф. Рабле “Гаргантюа й Пантагрюэль”

Далі випливали острова Папефигов (показывающих фігу татові, тобто кальвіністів) і папоманов. Ніколи папефиги були веселі й багаті, але один раз їх угораздило показати татові фігу, і тоді папоманы вторглись на їхній острів і розорили його. Зате папоманы почувають себе відмінно. Вони покланяются папським Декреталиям. Як відомо, збірник папських постанов, що носить ця назва, однобічною рішенням тат був оголошений джерелом канонічного права, і саме Декреталии санкціонували всякого роду вимагання курії; Завдяки їх «златекучей енергії» Франція щорічно віддавала Риму у вигляді данини чотириста тисяч дукатів. На цьому закінчується четверта книга.

Незабаром після її закінчення король уклав мир з татом, і Рабле, що передчував це, перед самим закінченням книги поспішив зникнути. Книга ця, як і три попередні, була засуджена, а Рабле повернувся в Париж і вмер там у другій половині 1553г.

Pages: 1 2

Збережи - » Утопія в романі - Твір по добутку Ф. Рабле “Гаргантюа й Пантагрюэль” . З'явився готовий твір.

Утопія в романі - Твір по добутку Ф. Рабле “Гаргантюа й Пантагрюэль”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.