Уславлення любові до праці та інших людських цінностей указці «Пані Метелиця» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Уславлення любові до праці та інших людських цінностей указці «Пані Метелиця»

Боротьба добра зі злом - основний конфлікт народної казки. Відомі збирачі народних казок брати Грімм першими в історії літератури по-науковому підішли до вивчення фольклору. У казці «Пані Метелиця» відображені ставлення народу до праці, пошана до старших, піднесення духовних і моральних цінностей. У цій казці простежується «шляховий» сюжет, притаманний казкам різних народів. Пасербниця і дочка мачухи здійснюють один і той же шлях через колодязь потрапляють до фантастичного світу, в якому відбуваються дивовижні зустрічі. Обидві вони зустрічають на своєму шляху пічку з хлібом, яблуню і Пані Метелицю, і кожна отримує по заслугах.

В усіх ситуаціях пасербниця проявляє витримку, старанність, доброту. За що й отримує винагороду. А ледача і горда дочка мачухи залишається ні з чим. Мудра пані Метелиця покарала мачуху і її дочку за погані вчинки.

Так, добро завжди перемагає зло. Добро там, де працьовитість і людяність. Потрібно завжди захищати слабких від несправедливості. Цьому і навчає казка.

Збережи - » Уславлення любові до праці та інших людських цінностей указці «Пані Метелиця» . З'явився готовий твір.

Уславлення любові до праці та інших людських цінностей указці «Пані Метелиця»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.