У чому полягає велич подвигу Прометея? | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

У чому полягає велич подвигу Прометея?

Прометей — справжній герой, титан. Для того, щоб покращити життя людей, він пожертвував собою. Перші люди жили в печерах, замерзали, не їли нічого смачного — вони ще не знали мисливства та не мали вогню. У Прометея було добре благородне серце. Він навчив людей будувати домівки, приручати тварин та робив для них усе, що знав сам. Люди тепер знали, як знайти шлях по зорях, як добувати із землі мідь, золото й срібло. Прометей не побоявся Для людей викрасти вогонь із оселі батька. У порожній очеретині він. приніс людям невеличку іскру, і відтоді засяяли веселі вогнища на землі. Але дуже розгнівався Зевс і наказав прикути титана до скелі на довгі століття.

Прометей був провидцем і знав, що на нього чекають страшні муки, але все ж зробив добро для людей. Багато поколінь змінилося на землі, а Прометей все ще ніс своє покарання, аж поки його не звільнив Геракл.

Прометей — це символ мужньої, шляхетної людини, яка готова пожертвувати собою заради когось. Слово Прометей означає нести радість і сонце комусь, запалювати вогонь для блага людей. Мені теж хочеться мати характер Прометея. Тому я буду старатися більше робити добра іншим людям.

Збережи - » У чому полягає велич подвигу Прометея? . З'явився готовий твір.

У чому полягає велич подвигу Прометея?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.