Твiр-випадок iз життя. Тарас i Малюк | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твiр-випадок iз життя. Тарас i Малюк

Якось моєму друговi Тарасу татусь подарував песика. Вiн був такий кумедний, маленький i беззахисний. Назвали песика Малюк.

Коли я приїхав вiд бабусi, де був на лiтнiх канiкулах, i прийшов до Тараса додому, то був дуже вражений. Тарас посмiхався, а я ледь не впав вiд несподiванки: Малюк за два мiсяцi перетворився на досить великого собаку. “Так це ж сенбернар!” — сказав менi мiй друг.
Малюка любили всi мешканцi висотного будинку, у якому вiн жив. А вiн, у свою чергу, дуже доброзичливо ставився до них: iз ним не страшно було їхати у лiфтi. Малюк нiкого не чiпав, нi на кого не гарчав. Люди, побачивши величезного , рудого, з бiлими плямами собаку, посмiхалися: Малюк пiшов. А хлопцi вважали за щастя погуляти з ним.

Одного разу на галявинi, де Тарас гуляв зi своїм четвероногим другом, з’явились четверо молодикiв напiдпитку. Вони почали чiплятись до Тараса, погрожувати. Малюк у цей час лежав на травi, вiдпочивав. Коли ху-лiгани почали голосно лаятись, собака встав i так гаркнув на них, що … через хвилину на галявинi нiкого не було, крiм Тараса i Малюка.

Збережи - » Твiр-випадок iз життя. Тарас i Малюк . З'явився готовий твір.

Твiр-випадок iз життя. Тарас i Малюк

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.