Твір про мої враження: Мілководне море | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір про мої враження: Мілководне море

Як воно пахне! Рибою та водорістю. Губи смакують сіллю та піском. Тепер море зовсім близько. Лише дамба відділяє безкрайню сіру далечінь від суходолу. Ніде на Землі не може людина побачити таку велику берегову смугу, як на голландсько-німецько-датському узбережжі. Через накопичення осадів, або як на північних Фризьких островах через затоплення очеретяних боліт, торфових боліт та заболочених лісів, виникає мальовничий мілководний ландшафт. Приплив та відплив надають цьому ландшафтові незрівнянний характер. Вітер та погода закінчують первісну красу.

Слово «¥аіі» означає нічого іншого, ніж низька вода, і це — регіон, що є вільним при низькому рівні води. С першого погляду, досить убога рівнина, але потім спостерігач відкриває фантастичний світ, який через свої їстівні припаси називають «Нептуновим палісадником». На береговій смузі можуть існувати лише водорості та морська трава. Але чим далі йдеш у напрямі суші, тим більше рослин з’являється. На «солоних галявинах» піднімаються назустріч відвідувачу приморський гірський полин та приморський бузок. Але не тільки рослинний світ захоплює. Нечуване багатство поживи підтримує життя багатьох тварин. Тут можна знайти все — від мушель, равликів, берегових черв’яків та риб до птахів та тюленів.

Мілководне море з його мешканцями знаходиться під загрозою: кількість отруйних речовин та тих, що погано розкладаються, у відкладеннях доходить до тисяч. Охоронці природи стали активними. Вже майже 10 років мілководне море об’явлено національним парком. Багато добровільних помічників намагаються утримати мілководний ландшафт.

Збережи - » Твір про мої враження: Мілководне море . З'явився готовий твір.

Твір про мої враження: Мілководне море

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.