Твір по вірші А. С. Пушкіна “ДО ЧААДАЄВА” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “До Чаадаєва” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір по вірші А. С. Пушкіна “ДО ЧААДАЄВА” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “До Чаадаєва”

«Мій приятель, вітчизні присвятимо

Душі прекрасні пориви».

Поет призиває нас звільнитися від «влади фатальний» коли прийде пора до дії. Пушкіна призиває й заклинає нас вірити в «зірку чарівного щастя», тобто у волю, гарні часи для Русі.

По - моєму вірш починається з відкидання тихої слави, тому що Пушкін відкидає славу, що прийшла сама собою - «надіями». Пушкіна закінчує добуток з надією на історичне безсмертя, тому що він сподівається на те, що його добутку привнесли свій внесок до волі й рівності. Що й він привніс внесок у скинення самовладдя, скиненню кріпосництва й рабства.

Пушкін називає «любов, надію, «тиху славу» «забавами», тому що коли він був молодим, він вірив у ці самі речі, а коли він став розуміти, що мир твердий, не чесний. Коли вступив на трон Олександр Перший Пушкін скаже «Днів Александровских прекрасний початок». У наслідку ж відношення Пушкіна до Олександра поміняється в протилежну сторону. Тому поет і напише що вони зникли «як сон, як ранковий туман». Влада він назве «фатальний» тому, що вона не правильна, не чесна, переломна. Слово «поки» уживається у вірші з - за зміни всього, усякий «свободолюбивец» може бути усунутий, прибраний чи царем його наближеними.

Пушкін називає волю «зіркою чарівного щастя» з - за той, що волю складно дістати - як зірку. Воля чарівна, вільний уже ніколи не зможе бути чиїм - те рабом. Воля - це щастя, мабуть найбільше щастя для людини.

Читав мотив вірша здається, що спочатку Росія спить. Наприкінці ж поет говорить: «Росія встпрянет від сну», що виходить, що Росія повинна пробудитися й повстати. Вірш кличе до змін і вдосконалень

Збережи - » Твір по вірші А. С. Пушкіна “ДО ЧААДАЄВА” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “До Чаадаєва” . З'явився готовий твір.

Твір по вірші А. С. Пушкіна “ДО ЧААДАЄВА” - Твір по добутку А. С. Пушкіна “До Чаадаєва”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.