Твір-опис про цікаву людину Біографія одного німця | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір-опис про цікаву людину Біографія одного німця

1912. У році коронування кайзера, 1888, я народився у сім’ї королівського прусського ліхтарника. Мій батько штурмував у битві при Седані з примкну-тим багнетом ворога. У мужньому нападі він узяв в полон ЗО французів. Я сам служив два роки у прусському королівському полку та дослужився до денщика майора. Як вивчений скляр я з любов’ю уставляв в рамку портрети кайзера.

1919. Я походжу з пролетарської сім’ї. Мій батько, класово свідомий ліхтарник, ніколи не приховував свої соціалістичні переконання. Кожний вид ура-патріотизму він відкидав. У битві при Седані він перейшов на сторону ворога. Але він потрапив до взводу, який сам перебіг на бік ворога. Через нерозуміння цього стану речей у військових документах було зазначено, що він взяв у полон ЗО французів. Я сам, протягом двох років як денщик був принижуваний каверзним майором. Під час світової війни я перебивався, працюючи завідуючим їдальнею. Як скляр я вже під час свого навчання установив у рамку портрет Карла Маркса.

1934. Моя родина походить з роду селянина-землероба чистого арійського походження. Мій батько, що виріс як син сільського господаря, через збіднення селянства (наслідок панування євреїв) був примушений заробляти собі на хліб як ліхтарник. У 1870 році він поспішив в дусі Потсдама до зброї. Як це можна дізнатись з воєнних документів, він взяв у полон ЗО французів. Маючи солдатську кров у жилах, я дослужився до ординарця майора, який носить сьогодні коричневий почесний одяг гауптштурмфюрера загону штурмовиків. У світовій війні я був на передньому фронті. Як окружний управитель об’єднання склярів я наказав провести масове установлення портретів Гітлера у рамки.

1946. Я походжу з демократично настроєної родини, яка відкидувала всяку форму насильства та мілітаризму. Мій батько вже під час битви на Седані зробив внесок до європейського порозуміння народів, коли вивів з бойових дій  миролюбних французів. Я сам як солдат задовольнявся, якщо цивільні люди вважали мене також таким, роллю денщика, при одному майорові, який працює сьогодні перекладачем при військовому уряді. Я подав йому заяву. Вона підтверджує, що я показав себе як денщик норовливим та також пізніше робив критичні висловлювання щодо загонів штурмовиків. У Другій світовій війні я підривав обороноздатність політичними жартами. Я виконував портрети Гітлера у рамках для того, щоб приховати моє справжнє переконання. За дорученням майора я вставив в рамку портрет фельдмаршала Монтгомері.

1955. Я походжу з демократичної родини, яка мала повне розуміння щодо зображених сьогодні у журналах королівських осель. Протягом поколінь вона, з одного боку, була за, а з іншого проти носіння зброї. Мій батько, хоч простий, але завжди королівський ліхтарник, хоч і боровся у битві при Седані з ворогом, але розумівся з ним, з іншого боку. Я сам брав участь на фронті, але частково служив за фронтом ідеям європейського товариства. Те, що я вставляв у рамку портрети звісних особистостей, я відхилюю. Я лише виготовляв готові змінні рами.

Збережи - » Твір-опис про цікаву людину Біографія одного німця . З'явився готовий твір.

Твір-опис про цікаву людину Біографія одного німця

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.