Твір міркування про любов | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір міркування про любов

Твір на вільну тему по роману М. О. Булгакова «Майстер і Маргарита». Теми любові й дружби дуже тісно зв’язані й перегукуються між собою. Адже якщо розібратися, то поняття дружби й любові містять у собі багато загального. Як мені здається, дружба - це те почуття або навіть щиросердечний стан, що поєднує людей і робить їхнім одним цілим. У горі й у радості теперішній друг поруч, він ніколи не залишить у лиху й простягне руку. У романі «Майстер і Маргарита» М. О. Булгаков показав велике й світле почуття -Любов. Любов головних героїв повна взаєморозуміння, у критичні моменти життя Маргарита була для Майстра насамперед іншим. Іншим, що не зрадить і не відвернеться. Щаслива та людина, що знайшла теперішню дружбу й любов, але ще більш щасливий той, хто знайшов дружбу в любові, я покажу вам таку любов.

Герої роману пройшли через багато чого, витерпіли й вистраждали, але змогли вберегти єдино дороге й коштовне - свою любов, адже «той, хто любить, повинен розділяти доля того, кого любить». До зустрічі один з одним життя Майстра й Маргарити текла одноманітно, кожний з них жив своїм життям. Але загальне в них - це історія самітності. Самотні й шукаючий Майстер і Маргарита знайшли один одного. Уперше побачивши Маргариту, Майстер не міг пройти мимо, тому що «все життя любив саме цю жінку!». Жовті квіти в руках у Маргарити, коли закохані зустрічаються вперше, як би тривожна ознака. Вони попередження того, що відносини між Майстром і Маргаритою не будуть простими й гладкими. Майстрові не сподобалися жовті квіти, він любив троянд, які можна вважати символом любові. Майстер - філософ, персоніфікує в романі М. О. Булгакова творчість, а Маргарита - любов. Любов і творчість створюють гармонію в житті. Майстер пише роман, Маргарита - єдина опора майстра, вона підтримує його у творчій роботі, надихає його. Але остаточно з’єднатися вони змогли лише в потойбічному світі, в останньому притулку. Роману Майстра не призначено було бути надрукованим, єдиним читачем стала Маргарита, по достоїнству оцінюючи його працю. Щиросердечна хвороба ламає Майстра, але його опорою залишається Маргарита, єдиний і вірний друг. Майстер у пориві розпачу палить роман, але «рукописи не горять». Маргарита залишається одна, мучачись і страждаючи без улюбленого. Вона дбайливо зберігає вцілілі від вогню аркуші, зберігаючи надію про повернення Майстра. Маргарита настільки безмежно любить, що готово на все, тільки б ще раз побачити дорогу їй людину. Вона погодилася на пропозицію Азазелло зустрітися з Воландом, не упустила шанс повернути Майстра. Поле Маргарити, шабаш і бал у Сатани - випробування, яким піддали Маргариту Воланд. Немає перешкод для теперішньої любові! Вона гідно перенесла їх, а нагорода - Майстер і Маргарита разом. Любов Майстра й Маргарити - неземна любов, їм не дали любити на землі, Воланд забирає закоханих у вічність. Майстер і Маргарита завжди будуть разом, а їх вічна, не минаюча любов стала ідеалом для багатьох людей, що живуть на землі.

Поети, письменники за всіх часів присвячували свої добутки прекрасному почуттю Любові, але Булгаков у своєму романі «Майстер і Маргарита» розкрив поняття любові по-особливому. Любов, що показав Булгаков, всеосяжна. Булгаковська любов вічна…

Збережи - » Твір міркування про любов . З'явився готовий твір.

Твір міркування про любов

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.