Твір доповідь: Захист природи та турбота про ландшафти | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір доповідь: Захист природи та турбота про ландшафти

Частина площі населень, що займають під мешкання та транспортні дороги на заході Федеральної республіки, зростала з кінця 50-х до кінця 80-х років від майже 8 до 12 відсотків від усієї площі. Частина природних ландшафтів в той же час значно зменшувалась. Охорона місцевих видів, а також утримання природного життєвого простору є актуальним завданням охорони природи та турботи про ландшафти. Федерація та землі прагнуть того, щоб оголосити 10-15 відсотків площі країни заповідними областями. 12 великих областей з особливим захистом було оголошено до теперішнього часу національними парками. Сюди надходять майже 5 200 заповідників та 12 визнаних ЮНЕСКО біосфер-резервацій.

Німеччина бере активну участь у здійсненні міжнародного договору про охорону природи. Особливо треба назвати:

•          Боннську угоду про збереження кочуючих диких видів тварин;

•          Бернську угоду про збереження європейських диких тварин та рослин, що набула особливого значення через співробітництво східних та західних держав Європейської Ради;

•          Вашингтонську угоду про міжнародну торгівлю видами вільних тварин та рослин, які знаходяться під загрозою;

•          підписану у 1992 році на конференції з питань розвитку й охорони довкілля у Ріо-де-Жанейро угоду про біологічне різноманіття.

Через роки відсутності я знов на своїй батьківщині. Я хочу знайти місця, де я ще хлопчиком спостерігав за тваринами. Багато що змінилось: порубано частини лісів та перетворено на поля чи забудовано домами. Зникли раніше переповнені квітами галявини. Через місцевість тягнуться вулиці. Все здається мені однотоннішим. .Дише стара каменярня, здається, зосталась такою ж, як і була. Незмінно лежать старезні, порослі моховинням кам’яні блоки у давно вже не використовуваній ямі. Але де ж зостались ящірки, що раніше грілися на камінні? Немає й метеликів, що’розгойдували голівки квіток. Навіть тут подіяла хімічна боротьба зі шкідниками та штучні добрива.

Збережи - » Твір доповідь: Захист природи та турбота про ландшафти . З'явився готовий твір.

Твір доповідь: Захист природи та турбота про ландшафти

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.