Твір доповідь: Ласкаво просимо до Фогтланду | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір доповідь: Ласкаво просимо до Фогтланду

Фогтланд — це плоскогір’я, що простягається з півночі на південь Німеччини та є розташованим на обох берегах річки Вейсен-Ельстер. Батьківщина фогтландців багата не тільки на природні красоти, але й на визначні пам’ятки. Тому фогтландці особливо охоче представляють їх гостям.

Пішки та на транспорті до Фогтланду щорічно прибувають багато туристів. У центрі їх інтересів знаходяться, звісно, пам’ятники, які трапляються рідко. Можна назвати міст Гьольцшталь, його меншого брата міст Ельстер та автомагістральний міст біля Пірку, що будується роками. Віадуки були та й будуть в цьому середньогірському ландшафті необхідними. Особливо улюбленими тут є оглядові башти, з яких можна спостерігати за красою фогтландського регіону. Часто під час огляду можна побачити шпилі церков. Цікаво відвідати ці будівлі. Тут можна знайти визначний шедевр — тогочасну найкрупнішу круглу церкву Саксонії «До князя миру» у Клін-генталі. Історія цієї та інших церков, а також замків та фортець частіше за все є дуже довгою. Треба згадати руїни Ельстерберга — найкрупнішого замку регіону — та замок у Ельсниці задля цікавої історії Фогтланду. З розвитком цих будівель тісно пов’язане їх використання. В більшості випадків вони є цікавими також для туристів. В цих старих стінах дуже часто можна знайти музеї. Музей музичних інструментів у церкві Маркнойкірхе з його відомою та цінною колекцією в майже три тисячі інструментів усіх епох з усіх частин світу у замку Паулюса в стилі пізнього бароко (1784), музей «Гьольцш» на острові замків у Родевіші чи музей країнознавства в Адорфі зі своєю своєрідною колекцією перлин у Фрайбергер Тор — саме те, що потрібно.

Той, хто шукає відпочинку та розслаблення, знайде їх, напевне, у курортних містах Бад Ельстер та Вад Брамбах, які запрошують провести час зі своїми доглянутими парками та санаторіями. Можна назвати ще багато вартого уваги, цікавого та вартого узнати у землі фогтів: центр Землі в Паузі; шкільна обсерваторія/ планетарій у Родевіші; музей селянства у Ландвюсті; замок Тройен, будівля в стилі пізнього Ренесансу та сьогоднішній архітектурний пам’ятник; 47-метрова замкова башта у Ауербасі; зоопарк у Фалькенштайні; стара ратуша у Плауені та багато іншого. Дістати загальне уявлення про цю різноманітність можна у маленькому верхньофогтському місті Адорфі. У схожому на парк павільйоні поблизу наново оформленого адорфського лісного та цілорічного бадейну, що ідилічно розташований біля лісу, можна відвідати будівлі різних видів (башти, церкви, мости, багаті та фахверкові будівлі) на мініатюрному макеті «Малий Фогтланд». Тут можна також за кілька кроків відвідати як вітряк Сирау, так і крапельну башту. Цей єдиний у своєму роді у Саксонії макет було відкрито весною 1995 року. Варто відвідати великі та малі визначні пам’ятки.

Збережи - » Твір доповідь: Ласкаво просимо до Фогтланду . З'явився готовий твір.

Твір доповідь: Ласкаво просимо до Фогтланду

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.