Твір доповідь: Бібліотеки в Німеччині | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Твір доповідь: Бібліотеки в Німеччині

Німеччина — це країна з багатьма культурними центрами. Кельн та Дюссел дорф — лише два серед центрів сучасного мистецького життя. Більшість сце пропонує Берлін. Академії наук мають свої резиденції у Берліні, Дюссельдорф Дармштатті, Геттінгені, Галле, Гейдельберзі, Лейпцигу, Майнці та Мюнхені. Найзначущі музеї розташовані у Берліні, Гільдесгеймі, Мюнхені, Нюрнберзі, Кельні та Щтуттгарті. Обидва літературні архіви лежать у Марбасі та Веймарі. Федеральний архів, з головною службою у Кобленці, має у своєму розпорядженні філії серед інших у Берліні, Потсдамі, Фрайбурзі/Брейсгау та Бейрейті. Найбільша концентрація засобів масової інформації — у Гамбурзі. Німецька Бібліотека знаходиться у Франкфурті на Майні, Лейпцигу та Берліні.

Німеччина не має великих старих національних бібліотек. Лише з 1913 року збирала знов заснована Німецька Книгарня у Лейпцигу всю німецькомовну літературу. Розділ Німеччини привів у 1947 році до заснування Німецької Бібліотеки у Франкфурті на Майні. її було засновано як Лейпцізьеьку книгарню представниками книготоргівлі, та вона є з 1996 року федеральною установою. І і У серпні 1990 року обидві бібліотеки були об’єднані під назвою «Німецька Бібліотека». Німецька Бібліотека — це весь архів німецькомовної літератури та національний бібліографічний інформаційний центр Федеративної Республіки. Вона має на цей час майже 14 мільйонів томів. У Лейпцигу’знаходяться серед інших музей книги і писемності. У Берліні розташований з 1970 Німецький музичний архів як відділ Франкфуртського будинку.

До найважливіших наукових бібліотек належать баварська державна бібліотека у Мюнхені з більш ніж 6 мільйонами томів та «Державна берлінська бібліотека — прусський культурний фонд» у Берліні з майже 4 мільйонами томів. Поруч з загальними науковими бібліотеками існують спеціальні бібліотеки, як, наприклад, Медична центральна бібліотека в Кельні.

У розпорядженні читачів знаходяться майже 13 500 публічних бібліотек з понад 129 мільйонами томів. Багато бібліотек стали завдяки авторським читанням, заходам та виставкам активними культурними центрами. Тут отримують не лише літературу та інформацію; до уваги беруться спеціальні інтереси завдяки спеціальним відділенням для дітей та молоді, музичним відділенням та зібранням картин (артотекам). Багато міст мають також мобільні бібліотеки, щоб мати можливість, пропонувати книги також у передмістях та селах

Збережи - » Твір доповідь: Бібліотеки в Німеччині . З'явився готовий твір.

Твір доповідь: Бібліотеки в Німеччині

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.