«Тетяна - істота виняткове натура глибока любляча жагуча» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

«Тетяна - істота виняткове натура глибока любляча жагуча» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін”

Поет безмірно любить Тетяну, що

…у сім’ї своєї рідний

Здавалася дівчинкою чужої.

Їй властиві мрійність, замкнутість, прагнення до самоти. Своїм моральним виглядом, духовними інтересами вона відрізнялася від її людей, що оточували.

Любов поета проявляється вже в тім, що він дає своїй героїні народне ім’я, тим самим підкреслюючи її близькість до народу, до звичаїв і «преданьям простонародної старовини», національний лад її понять і почуттів, які виховані навколишньою природою, сільським життям. «Тетяна - російська душою». Всі просте, російське, народне по-справжньому дорого їй. У цьому Тетяна близька героїні балади Жуковського «Світлана». З великою теплотою показує Пушкін добре відношення Тетяни до кріпаків, до няньки, що вона щиро любить. Поет визнавався, що в няньці Тетяни він зобразив Орисю Родіонівну. Це чудовий факт. Тільки з Тетяною Пушкін міг представити добру свою няньку. Це зайвий раз підтверджує те, що поет дуже любить «Тетяну милу». Ніжно й тонко, із глибоким проникненням у таємниці дівоцької душі розповідає Пушкін про пробудження почуття любові в Тетяні, її надіях і мріяннях. Вона одна з тих цільних поетичних натур, які можуть любити тільки один раз.

Давно серцеве томленье

Тіснило їй младую груди;

Душу чекала… кого-небудь.

Тетяна не могла полюбити нікого з її молодих людей, що оточували. Але Онєгін відразу ж був замічений і виділений нею:

Ти ледве ввійшов, я вмить довідалася,

Вся обімліла, запалала

И в думках мовила: от він!

Пушкін співчуває любові Тетяни, переживає разом з нею.

Тетяна, мила Тетяна!

З тобою тепер я сльози ллю…

Її любов до Онєгіна - чисте, глибоке почуття.

Тетяна любить не жартуючи.

И віддається безумовно

Любові, як миле дитя.

Тільки Тетяна могла першої зізнатися Онєгіну в любові. Потрібно було дуже сильно полюбити, щоб зважитися написати йому. Які щиросердечні борошна пережило вона, перш ніж послала лист Євгенію! Цей лист перейнятий «розумом і волею живий», «і серцем полум’яним і ніжним».

Я к вам пишу - чого ж боле?

Що я можу ще сказати?

Збережи - » «Тетяна - істота виняткове натура глибока любляча жагуча» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін” . З'явився готовий твір.

«Тетяна - істота виняткове натура глибока любляча жагуча» - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Євгеній Онєгін”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.