Тема твору: Що є краса? | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Тема твору: Що є краса?

С. И. Ожегов розкриває зміст слова «краса» так: «Все гарне, прекрасне, все те, що доставляє естетическое й моральну насолоду».

А що ж є краса для мене? Раніше я ніколи особливо не замислювався над цим. Ну так, красиво, ну й що!

А недавно задумався над тим, а що було б, якби в нашім житті не стало краси - краси навколишньої нас природи, краси музики й живопису, краси людської душі

Представляю, як це було б жахливо, сіро, похмуро.

Хіба можна собі представити наше життя без краси ранкового сходу й вечірнього заходу сонця, без доріжки місячного срібла на темній гладі моря, без тремтячої краплі роси на зеленому листку трави, до якого так і хочеться припасти губами, без чарівно - казкової сніжинки на рукавиці. Тобто без усього того, що змушує нас знову й знову викликувати: «Боже мій, яка краса»!

Саме цікаве те, що красу кожний з нас бачить по - різному й, можливо, там, де інший і не бачить її.

И с віком наші поняття про красу стають усе більше складними. У дитинстві в нас захоплювало дух тому, що ми розглядали крила метелика на квітці, і скоріше сприймали дотиком навколишню нас красу шкірою

З віком краси усе більше й більше хоче наша душа, причому ми мріємо зустріти у своєму житті якнайбільше людей із красою вдуше.

Об яких - те моментах краси ми можемо посперечатися один з одним, просто в силу того, що люди всі різні, і бачать усе по - різному. Але є така краса, безумовна краса, побачивши якої в усіх з нас, без винятку, захоплює дух, і наше замилування виражається просто вмолчание.

Та й чи варто говорити, побачивши картини Леонардо да Вінчі, почувши музику Моцарта… Адже стикнувшись із безсмертними творами мистецтва, ми стикаємося з вічною красою життя

Так що ж таке краса? Про неї так багато написано, нею захоплювалися за всіх часів. Може, це приваблива зовнішність, може, душу, може, природа, а може, любов? Так, все це краса, але, на мій погляд, краса - це насамперед гармонія. Гармонія у всім: у зовнішності, у душі, природі, любові. Краса присутня скрізь, але не всі її бачать, не всі звертають увагу. Давайте придивлятися до себе й до навколишньої, і тоді ми побачимо що -те прекрасне в нашім однотонному житті, адже «краса врятує мир»!

Збережи - » Тема твору: Що є краса? . З'явився готовий твір.

Тема твору: Що є краса?

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.