Сюжет по прислів’ю («Справі час, потісі година») | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Сюжет по прислів’ю («Справі час, потісі година»)

Усна народна творчість - самий древній вид мистецтва. Велике місце в ньому займають прислів’я й приказки. Це мудрість народу, що пройшла через століття. Наші предки хотіли передати свої знання, досвід, навички нам, що пришли в цей мир, щоб ми стали добрими й розумними, справедливими й гарними. Вони запам’ятали в прислів’ях і приказках свої принципи й погляди на життя

Наприклад, чудове прислів’я: «Справі час, потісі година» учить нас цінувати життя, її швидкоплинність використовувати з розумом. Як часто ми недозволено щедро витрачаємо свій час на дрібниці, думаючи, що спереду його багато, невимірний океан. Виростаємо безтурботними ледарями, яким потрібна сильна підтримка батьків. А ми, самі - те, коли будемо опорою їх і радістю?

От прислів’я й нагадує, що не можна витрачати дорогоцінний час, відпущений людині на навчання й дорослішання, на вивчення матеріалу, залишеного в спадщину попередніми поколіннями. Потрібно щохвилини навчального часу в класі проводити з користю, закріплювати отримані знання, множити вміння й навички, передані нам у спадщину. Але в дитинстві хочеться бігати й грати, дивитися телевізор і слухати музику. На це теж вистачить часу, якщо навчитися раціонально його використовувати. Ніж інтенсивніше ти працюєш, тим радісніше відпочивати. Якщо ж життя стане вічним святом, воно швидко набридне. Навчання теж може стати задоволенням, якщо усвідомлюєш її необхідність і користь. А допоможе в цьому прислів’я: «Справі час, потісі година».

Збережи - » Сюжет по прислів’ю («Справі час, потісі година») . З'явився готовий твір.

Сюжет по прислів’ю («Справі час, потісі година»)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.