Сюжет і жанр п’єси «Прометей Прикутий» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Сюжет і жанр п’єси «Прометей Прикутий»

Про час постановки «Прометея Прикутого» документальних даних не збереглося, але по стилістичних ознаках його варто віднести до пізніх трагедій есхила. В есхила Прометей стає зразком «культурного» героя, якому людство зобов’язане всіма благами цивілізації. Крім цього, образ героя стає носієм глибокого внутрішнього трагізму. Володіючи даром передбачення, прикутий до скелі Прометей знає про майбутнім йому ще більш страшних мученнях, але він не відкриває таємниці, що загрожує влади його супротивника Зевса.

Конфлікт Прометея із Зевсом, наскільки можна судити по уривках незбереженого «Прометея Звільня_» і по інших античних свідченнях, завершувався в есхила їхнім примиренням. Зевс визнавав цінність матеріальних благ, дарованих людям Прометеем, і у свою чергу доповнював їх.

Комплекс трагедій про Прометее завершувався встановленням непорушних моральних норм, що перебувають під заступництвом богів.

ПСЕВДОНІМ - умовне ім’я автора, що заміняє його теперішнє ім’я або прізвище (або те й інше). Розкриття псевдоніма без згоди автора не допускається, крім випадків, коли псевдонім використовується з метою фальсифікації авторства

Збережи - » Сюжет і жанр п’єси «Прометей Прикутий» . З'явився готовий твір.

Сюжет і жанр п’єси «Прометей Прикутий»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.