Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум)

Уранці, збираючись до школи, я вмикаю магнітофон і слухаю записи своїх улюблених виконавців. Їхні пісні супроводжують мене й дорогою до школи беру із собою плеєр; А ще в нас вдома є відео-програвач. За його допомогою дивлюся і слухаю виступи моїх улюблених груп: «Руки вгору», «Океан Ельзи» і інших. Ми часто купуємо диски, у нас зібралася велика фонотека. Одного разу диски безладно лежали на підвіконні, на письмовому столі, книжкових полицях і навіть на підлозі. Мама мене лаяла за недбале ставлення до речей. Я сердився і врешті решт вирішив скласти всі свої диски. Місце для них швидко знайшлося. У тумбочці, на якій стояв телевізор, у картонній коробці лежали старі платівки. У нас уже давно немає програвача, — подумав я, — так нема чого зберігати і платівки. Батьки про них, напевно, давно й забули».

Я вирішив викинути непотрібні, як мені здавалося, платівки і на їхнє місце скласти диски. Так і зробив. Потім похвастався мамі, що нарешті-то місце для дисків знайшов, показав, у якому порядку вони лежать у тумбочці. «А де ж платівки?» — запитала мама. «Я їх виніс разом із сміттям», — відповів я. «Як ти міг це зробити, не запитавши мене?» — тихо сказала мама і заплакала. «Швидко йди і принеси їх», — суворо промовив тато. Я спізнився. Машина уже вивезла сміття, і контейнери з-під нього стояли порожні. «Але ж однаково у нас немає програвача», — намагався утішити я батьків, коли повернувся додому. «Ці платівки нам дорогі як пам’ять про юність, молодість — сказав тато, — їх слухала ще твоя бабуся».

Цей випадок буде мені уроком на все життя. Батьки з розумінням ставляться їй моїх захоплень, намагаються зрозуміти мої проблеми, а я ділюся з ними своїми секретами. Але чому ж я виявився таким нечуйним до них? Я довго шукав тих пісень, що були на платівках. І я знайшов їх!

Збережи - » Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум) . З'явився готовий твір.

Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.