Шкільний твір роздум на тему: Люди, схаменіться! | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Шкільний твір роздум на тему: Люди, схаменіться!

Екологічну ситуацію у Харківські області можна охарактеризувати як складну. Особливе занепокоєння викликає стан водоймищ та ґрунтів області. Головна річка області, - Сіверський Дінець - забруднена майже по всій довжині, Вода забруднена нафтопродуктами, міддю. У річці Вовча вміст нафтопродуктів перевищує межу допустимої концентрації у 18 разів!

Ґрунти нашої області - велике національне багатство, яке необхідно правильно використовувати та охороняти. Сьогодні значна частина ґрунтів внаслідок недбалого користування у господарстві руйнується. Змінюється структура ґрунтового покриву.

Особливо неприємно, що люди, знаючи про поганий еколого-санітарний стан області, самі допомагають його погіршувати. У багатьох місцях відпочинку міста й області (парки, сквери, ігрові майданчики, табори відпочинку) екологічний стан викликає занепокоєння. Біля красивих зелених дерев, квітів лежить сміття. Ще гірше, коли сміття знаходиться поруч з оздоровчим табором. Цього року я відпочивала в таборі -«Ромашка», який знаходиться у П’ятихатках, і бачила своїми очима таку проблему. Так про який оздоровчий табір можна говорити? Про яке оздоровлення?

В останні роки збільшується кількість зникаючих видів тварин і рослин. Відбувається процес заміни корінних видів рослин на бур’яни. Зникають вони не тільки через бракон’єрство, але й тривалий антропогенний тиск, який також впливає на стан навколишнього середовища.

Якщо таке становище залишиться, або навіть погіршиться, то людству буде загрожувати вимирання, як динозаврам. Як підтвердження цього, чисельність населення України знизилась приблизно на чотири мільйони. І як житиметься нашим кащадкам-З такою екологією?

Отже, люди, бережіть природу - це наш дім!

Збережи - » Шкільний твір роздум на тему: Люди, схаменіться! . З'явився готовий твір.

Шкільний твір роздум на тему: Люди, схаменіться!

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.