Шкільний твір на тему: Людина-зірка | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Шкільний твір на тему: Людина-зірка

Людино, ти створила собі тихий світ, замурувавшись в своєму кубельці. Ти згорнулась клубочком, сховавшись у своєму обивательському затишку, в закостенілих звичках, у затхлій повсякденності провінційного життя, ти спорудила собі цей жалюгідний захисток від вітру, від морського прибою і зірок. Ти не хочеш турбувати себе великими проблемами, тобі й без того нелегко забути, що ти - Людина. Тепер глина, з якої тебе виліплено, засохла, затверділа, і вже важко розбудити у тобі заснулого музику, поета чи астронома, який, можливо, колись у тобі жив. Але раптом я бачу в тобі втілення незвичайної шляхетності: з грубої оболонки на мить показався ангел, що переміг дракона. Нема більше ні рас, ні мов, ні каст… Ти - Людина, і я бачитиму в тобі всіх людей зразу. Ти - улюблений брат мій. І тебе я також впізнаю в кожній людині. У тобі всі мої друзі і вороги йдуть до мене, і в усьому світі у мене вже немає жодного ворога.

 Людино, часом дошкулятимуть тобі грози, туман, сніг. А ти подумай про тих, що пройшли через усе це раніше за тебе, і скажи собі: те, що вдалося іншим, завжди з успіхом можна повторити.

Бути Людиною - це означає відчувати, що ти за все відповідаєш. Палати від сорому за злидні, хоча вони,здавалося б існують і не з твоєї вини. Пишатися перемогою, яку здобули твої товариші. І знати, що кладучи камінь, допомагаєш будувати світ.

Для Екзюпері кожна людина - то зірка. Сьогодні ми дуже часто чуємо це слово з телеекранів. Візьміть хоча б назви: Хочу бути зіркою, Зіркою серіалу буду я, Зірки на сцену, Приречена стати зіркою.

А як ви розумієте вираз “людина- зірка”?

  • Людина-зірка - це той, хто ставить перед собою мету і досягає її, жертвуючи чимось у житті.
  • - Це ті, хто здатні своїм теплом зігріти інших.
  • - Для кожного з нас це наші батьки, тому, що вони турбуються про нас.
  • - Це ті, хто залишають про себе лише приємні спогади.
  • - Люди-зірки  - це ті, хто своєбю щоденною працею досягають тих висот, які не кожному під силу, ті, хто викликає наше захоплення.

   Він запалює в наших душах зорі. Зорі  любові до людей, до наших близьких і рідних, до тих, хто не втрачає надії. Для мене люди - зірки - це мої батьки. Тому, що вони - справжні люди.

 

Збережи - » Шкільний твір на тему: Людина-зірка . З'явився готовий твір.

Шкільний твір на тему: Людина-зірка

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.