Що означає «знайти себе»? (Твір-роздум) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Що означає «знайти себе»? (Твір-роздум)

Людина зазвичай намагається бути оригінальною. Намагається жити так, щоб і праця давала їй задоволення, і дозвілля було змістовним, і захоплення — цікавими. Не завжди та не всім, звичайно, це вдається. Часто так і кажуть: він «знайшов себе в науці», вона — у спорті і таке інше. Але я хочу сказати зовсім не про те. Чи треба у житті наслідувати інших людей? Із поганими прикладами все зрозуміло. Хоча, мабуть, і «найправильніші» хоч раз за своє життя, не подумавши, вчинили щось погане «за компанію», щоб був він «як усі». Наприклад, весь клас вирішив утекти з контрольної роботи. Ти розумієш, що це безглуздо: контрольну однаково перенесуть, та й батьків до школи викличуть. Коротше кажучи, буде скандал і нотацій не обберешся. Але ти робиш як усі. Не вистачає сміливості бути самим собою.

Багатьом властиво дотримуватися моди, стилю одягу, певних захоплені, У цьому немає нічого поганого. Але це в тому разі, якщо цей стиль людині пасує. А то що ж виходить? Усі хочуть бути модними, а разом виходить, що всі вдягнені однаково, зачіски у всіх однакові — як з інкубатора. Усі на дискотеку поспішають, а в тебе до цієї музики серце не лежить, хочеться щось почитати однак ідеш разом із усіма, щоб потім не перешіптувалися, не хихотіли, поглядаючи скоса на тебе. Хоча навіщо ж «втрачати себе» і боятися висловити влас ну думку?

З гарними прикладами складніше Бути чесним, справедливим, небайдужим, ерудованим — хто ж цього не хоче? А ось із вибором професії… Припустімо, батьки — хороші лікарі. І сина свого з дитинства готують до цієї професії. Наслідувати батьківський приклад, звичайно, річ благородна. Але чи до душі її-людині? Чи стане вона справді гарним лікарем? Як на мене, наслідуючи навіть найкращі приклади, треба йти своїм шляхом, робити те, що тобі до душі. Жити так, щоб розум і серце в тебе були у злагоді.

Збережи - » Що означає «знайти себе»? (Твір-роздум) . З'явився готовий твір.

Що означає «знайти себе»? (Твір-роздум)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.