Щасливий день мого життя (твір-розповідь) | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Щасливий день мого життя (твір-розповідь)

Эй, кошка, без тебя мне все не мило!

В моей душе останеться навеки.

Ты пробуждаешь нежность в человеке.

Парвін Етесамі

У дитинстві я мріяла мати хатню тварину, але батьки щоразу заперечували. І щасливим днем мого життя став той, коли я нарешті умовила їх узяти маленьку пухнасту істоту. Цей день, напевно, я не забуду ніколи! Як я готувалася, як чекала на прибуття до нашої оселі нового члена родини! А коли побачила це створіння, то була у захваті: на мене дивилося щось пухнасте з жовтими, великими, як блюдця, очима. З того дня в мене оселилася кішечка. Згодом вона перетворилася на красиву дорослу кішку, стала мамою, бабусею. Тепер я дивлюся на онуків, що живуть по сусідству, і згадую їхню бабусю в дитинстві. Хоч вона вже й доросла, однак, коли розіграється, стрімголов бігає квартирою, ганяється : іграшковою мишкою. Любить стрибати високо, просить погратися з нею: біля дверей і нявкає, то на мене гляне, то на двері. Це означає: треба нідійти постукати по дверях вище, а вона постарається туди доплигнути.

У кожної тварини, як і в людини, свій характер. Характер моєї улюблиці лагідний, вона розумна, легко піддається навчанню, допитлива. Коли наповнюється ванна водою, сяде і дивиться довго на воду, немов намагається щось зрозуміти. Є в неї одна чудова якість — вона дуже чуйна. Якщо чує розмову і підвищених тонах, миттю мчить, зупиняється на порозі й уважно оцінює обстановку. Визначивши «агресора», підбігає до нього і злегка кусає за ногу.

Нехай кажуть, що друг людини — собака, але я упевнена, що моя кішка кращий друг, який ніколи мене не залишить у біді, буде захищати щосили й радіти разом зі мною. У спілкуванні зі мною вона виявляє ті почугтя, що я марно очікувала від багатьох людей: відданість, безкорисливу любов, безмірну подяку лише за сам факт мого існування.

Моя кішка майже не змінилася зовні. Іноді ми сідаємо з нею вдвох і починаємо згадувати той день, коли вперше зустрілися. Може, про це згадую лише я? А вона думає про своє? Але в її очах я бачу увагу і турботу.

Щороку ми відзначаємо день нашої зустрічі. Я обов’язково пригрщаю її чим-небудь смачненьким. Цього року ми відсвяткували цей день уже вшосте.

Збережи - » Щасливий день мого життя (твір-розповідь) . З'явився готовий твір.

Щасливий день мого життя (твір-розповідь)

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.