«Різдвяна пісня у прозі» — прояв віри в добру суть людини | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

«Різдвяна пісня у прозі» — прояв віри в добру суть людини

Одне з якнайкращих добрих і світлих свят - це свято Різдва. У кожного народу є свій літературний твір, присвячений Різдву: «Ніч перед Різдвом» М. Гоголя, «Сніжна королева» Андерсена, цикл «Різдвяних повістей» Ч. Діккенса, серед яких «Різдвяна пісня у прозі» як прояв віри в добру суть людини, у можливість перетворень напередодні Різдва.

У творі Чарльза Діккекса чарівна сила Різдва - Духи Різдва - напередодні свята допомогли головному героєві - Скруджу - людині, що потрапила під владу грошей, по-іншому подивитися на життя, позбавитися від черствості та відособленості. Пригадати себе себе у дитинстві й багатьох інших людей, тих, що зустрілися йому на життєвому шляху. Стати чуйною людиною, відчути потребу в спілкуванні зіншими людьми і наданні допомоги тим, хто цього потребують. Духи Різдва вилікували Скруджа від зла і жадання грошей, змінили його.

Так чарівна зустріч, що відбулася в ніч перед Різдвом, змінила світосприймання Скруджа, і він почав по-іншому відноситися до життя і навколишніх людей. А свята стали для нього не «марною втратою часу», а прекрасною можливістю зробити щось приємне.

Збережи - » «Різдвяна пісня у прозі» — прояв віри в добру суть людини . З'явився готовий твір.

«Різдвяна пісня у прозі» — прояв віри в добру суть людини

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.