Про мій берег дитинства | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Про мій берег дитинства

Куди би не вели нас життєві дороги, ми завжди будемо пам’ятати той чарівний мир природи рідного краю, у якому виросли, батьків, рідних і близьких нам людей. Дитинство! Саме в дитинстві формується майбутня людина. Яким росте дитина: добрим, увічливим, скромним, працьовитим - таким він і буде людиною. Недарма в народі говорять, що все починається з дитинства. Тому що чому дитина навчиться в дитинстві, то пронесе через все життя. Мудреці говорять, що людина виховується до п’яти років, а потім його вже перевиховують.

От чому так важливо, щоб ще з дитинства виховували любов до землі, де народилася людина, синівський обов’язок, доброту, порядність, чесність, любов до людей.

Моє дитинство! Я згадую його як чарівну казку, у якій маленька дівчинка розвертає більшу, кольорову, з гарними малюнками книжку; поруч моя ненька, що відкрила для мене таємничий мир пізнання життя в книгах. І дотепер пам’ятаю, як пахнуло друкованою фарбою, як розглядала першу книжку з поблажливістю й хвилюванням.

Мамина пісня! Чомусь завжди, коли мені важко й смутно, я уявляю себе маленькою дівчинкою, над якою схилилася ненька, і спів її пісеньки! Мені здається, що мамина пісня й перші мої книжки, мій дитячий садок і школа - це берега мого дитинства, до яких я буду повертати у своїх спогадах, з яких я буду черпати сили й наснагу для подальшого життя. Мамина пісня, перша книжка, перші карлючки - нерозлучні супутники нашого дитячого років. Вас ніколи мені не забути.

Збережи - » Про мій берег дитинства . З'явився готовий твір.

Про мій берег дитинства

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.