Пісня про віщого Олега (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега” | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Пісня про віщого Олега (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

Про князя Олегу було складено багато пісень, легенд і переказів. Народ оспівував його мудрість, уміння пророкувати майбутнє, його талант чудового воєначальника, розумного, безстрашного й спритного. Наприклад, коли греки перекрили ланцюгами Босфорська протока, Олег поставив тури на колеса й привів військо до Цар-Граду.

Великий поет Олександр Сергійович Пушкін оспівав подвиги князя Олега в “Пісні про віщого Олега”. А. С.Пушкін розповідає про нього як про билинного богатиря. Олег багато робив походів, багато боровся, але доля берегла його.

Пушкін любив і знав російську історію, “переказу століть”. У легенді про князя Олегу і його коні поета зацікавила тема долі, неминучості визначеної долі. Але вірш не тільки про це. У ньому звучить горда впевненість у праві поета на вільне проходження своєї думки, і співзвучна древньому поданню віра в те, що поети - провісники вищої волі.

Навігація

Збережи - » Пісня про віщого Олега (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега” . З'явився готовий твір.

Пісня про віщого Олега (1) - Твір по добутку А. С. Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.