Перемога людини на прикладі оповідань Дж. Лондона - твір по творчості Дж. Лондона | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Перемога людини на прикладі оповідань Дж. Лондона - твір по творчості Дж. Лондона

Добутку відомого американського письменника Джека Лондона популярні в усьому світі. Їх з величезним задоволенням читають і в нашій країні. У його оповіданнях перед нами з’являються привабливі образи простих трудівників, робітників, моряків. Письменник завжди проявляв любов, теплоту й повагу до трудящих, виражаючи глибоке невдоволення способом життя багатих ледарів. Виходець із народу, він взяв зі свого оточення все найкраще. Добутку Дж. Лондона перейняті щирою вірою в сили й можливості людини, у те, що здоровий моральний початок непременло повинне брати гору над дрібними прагненнями людини.

Герої Джека Лондона - це завжди люди широкої, відкритої душі, вони одаренны й талановиті, випробовують щирі почуття, прагнуть жити повним життям. Сміливим, міцні духом, що завжди зберігають своє людське достоїнство, невтомні трудівники, вони завжди готові прийти на допомогу й умерти за своїх друзів до близького. Навіть у важкі мінути смертельної небезпеки вони залишаються вірними товаришами, у будь-якій ситуації зберігаючи завзятість і твердість духу. Саме така людина представлялася авторові сьогоденням, це був його ідеал. Такими виступають герої багатьох оповідань письменника - «Ліга старих», «Любов до життя»… А якої величі, мудрості й мужності перед особою смерті виконаний образ старого індіанця в оповіданні «Закон життя»! Всі добутки письменника перейняті духом боротьби - за високі ідеали, справедливість і життя.

Хіба можна встояти перед силою, що виходить від героя оповідання «Любов до життя», перед стійкістю людського характеру й не-гаснучою вірою в життя? Залишившись один посередині безкрайньої пустелі, випробовуючи страшний голод і спрагу, поранений і холоднокровно кинутий приятелем, цей людина не втратила сили духу. Навіть у таких нестерпних умовах він зумів перебороти розпач і страх, увесь час продовжував іти вперед. «Це саме життя в ньому не хотіла гинути й гнала його вперед». Спочатку герой не хотів вірити в те, що товариш міг кинути його. Він думав, що друг обов’язково чекає його, тому що «інакше не мало змісту боротися дальшеа. І ця віра в життя, віра в друга допомогла йому вижити.

Джек Лондон завжди відчував живий інтерес до незвичайних, своєрідних характерів. Тому він з такою щирою любов’ю й замилуванням описує мешканців тихоокеанських островів в оповіданні «Алоха Оэ». Сміливість і стійкість людей, що гордо пручаються навалі загарбників, які несли загибель і руйнування на їхні острови, гідні найглибшої поваги.

Добутку Дж. Лондона - це постійна боротьба. Але це й завжди перемога. Перемога сили характеру й духу, віри в життя й любові до життя, високій моральності й краси людської душі. На прикладах героїв оповідань великого письменника ще не одне покоління буде виховувати в собі кращі людські якості: силу характеру, чесність, шляхетність, мужність, вірність дружбі й любові, чистоту й щирість почуттів, готовність протистояти будь-яким труднощам, не втрачаючи при цьому присутності духу

Збережи - » Перемога людини на прикладі оповідань Дж. Лондона - твір по творчості Дж. Лондона . З'явився готовий твір.

Перемога людини на прикладі оповідань Дж. Лондона - твір по творчості Дж. Лондона

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.