Переказ сюжету повести О. Генрі «Персики» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Переказ сюжету повести О. Генрі «Персики»

Медяний місяць у розпалі. Маля Мак-Гарри, боксер напівсередньої ваги, що не знає на ринзі собі рівних, блаженствує. Він готовий виконати будь-яке бажання своєї молодої дружини. І коли та проворковала: «Милий, я з’їла б персик», він встає і йде за персиками. Але в італійця на розі персиків не виявилося - не сезон. Відмовившись від апельсинів, молодий направляється в ресторанчик свого друга, але й там йому пропонують лише апельсини. Безуспішно обшукавши весь Нью-Йорк, Маля відправляється в поліцейську ділянку й пропонують його начальникові накрити ігорне кубло Денвера Дика. Докладно розповівши поліцейським, де влаштувався цей тип, Маля відправляється за ними слідом. Втім, він не жадає особистої зустрічі, оскільки в них з Денвером стара рахівниця й той заприсяг його прикінчити, помилково думаючи, що саме Маля здало його «лягавим» у минулий раз

Поліцейські штурмом беруть кубло, де застають і його хазяїна. ІДУЧИ від погоні, Денвер Дикий зіштовхується з Малям. Починається бій, і Маляті доводиться пустити в хід все своє мистецтво, щоб упоратися із суперником, що помітно перевершує його по габаритах. Тільки після цього Маля уривається в кімнату, де, як він знав, гравці мали звичай підкріплюватися після гострих відчуттів за картковим столом. Йому вдається витягтися з-під стола офіціанта, що сховався від облави, що повідомляє йому, що до початку гри було три дюжини персиків, але не виключено, що всі вони вже з’їдені джентльменами. На превелику силу Маляті вдається розшукати серед залишків розкішної трапези один-єдиний персик, і він урочисто вручає улюбленої заповітний плід. «Хіба я просила персик? - проворковала молода. - Я б набагато охотнее з’їла апельсин».

С. Б. Белов

Джерело: Всі шедеври світової літератури в короткому викладі. Сюжети й характери. Закордонна література XX століття. М.: «Олімп»; ТОВ «Видавництво ACT».

Збережи - » Переказ сюжету повести О. Генрі «Персики» . З'явився готовий твір.

Переказ сюжету повести О. Генрі «Персики»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.