Опис за картиною М. Божія «Медсестра» | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Опис за картиною М. Божія «Медсестра»

Михайло Михайлович Божій відомий як майстер портретного живопису, засобами якого намагається розкрити внутрішній світ людини, підкреслити багатство та значущість цього світу. Одне зі своїх полотен Божій присвятив людині скромної, але дуже потрібної професії. Картина називається «Медсестра». Художник написав свою героїню з великою симпатією і теплом. За допомогою світла по-особливому підкреслив її обличчя. Дівчину гарною не назвеш, але вона миловидна і приваблива.

Обличчя велике, із загостреним, але м’яким підборіддям. Рот чітко і красиво окреслений, вуста яскраво-червоні, ледь припухлі. Ніс великий, широкий донизу, але він не спотворює обличчя. Над темними бровами високий чистий лоб, облямований м’яким волоссям каштанового кольору, яке злегка кучерявиться.

Але найголовніше — це очі дівчини. Великі, карі, широко поставлені, вони надають обличчю натхненності, лагідності. Такі очі називають променистими. Вопи світяться добром, у них відчувається внутрішня сила і якийсь затаєний смуток. Мабуть, нелегко медсестрі щодня зустрічатися з людським горем.

Відчуття лагідності та чистоти підсилює білий халат. Це не просто професійне виконання. Халат пошитий незвичайно і зі смаком. Його м’які складки, особливо на широких рукавах, прихоплених манжетами, підкреслюють жіночість усієї постаті.

Дівчина стоїть, наче про щось розмірковуючи. Може, про те, як краще допомогти тяжкохворому. А може, це вже кінець зміни, але сестричка ще й досі подумки з тими, кому зараз зле.

Гарна, хороша медсестра. Її, мабуть, хворі дуже люблять.

Збережи - » Опис за картиною М. Божія «Медсестра» . З'явився готовий твір.

Опис за картиною М. Божія «Медсестра»

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.