Оборона МСБ | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Оборона МСБ

При діях із застосуванням тільки звичайної зброї основу ведення оборони становлять: поразка супротивника ударами авіації й ракетних військ, вогонь всіх видів зброї, сковування його дій широким застосуванням інженерних загороджень, завзяте втримання військами важливих районів місцевості, розгром супротивника, що вклинився, контратакою мотострілкових і танкових військ, постійна готовність військ до дій із застосуванням ядерної зброї.

В умовах застосування ядерної зброї основу ведення оборони становлять: поразка супротивника ядерною зброєю в сполученні з вогнем всіх видів зброї й проведенням широкого маневру збереженими або частинами, що відновили боєздатність, і підрозділами для закриття проломів, що утворилися, в обороні, утримання важливих районів місцевості й уточнення конфронтуючих, у першу чергу що прорвалися, угруповань супротивника.

Мотострілковий батальйон може оборонятися в першому або в другому ешелоні полку, у смузі забезпечення або на передовій позиції, становити загальновійськовий резерв або діяти в протидесантному резерві. При виході з бою й відході він може бути призначений в ар’єргард.

В обороні мсб призначається район оборони. Ширина батальйонного району оборони - 3 - 5 км, а глибина - 2 - 2,5 км. Рота займає опорний пункт - 1 - 1,5 км по фронті й до 1 км у глибину, а взвод до 400 м по фронті й до 300 м у глибину.

Pages: 1 2

Збережи - » Оборона МСБ . З'явився готовий твір.

Оборона МСБ

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.