Новела «Усмішка» твір-застереження | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Новела «Усмішка» твір-застереження

Кажуть, якби з планети Земля вилітав на інші планети якийсь вигаданий зореліт, то його обов’язково спорядили б картиною Лео-нардо да Вінчі «Джоконда». Це для того, щоб люди на іншій планеті могли мати уявлення про нашу культуру, про духовність. Але ж картина була написана 1503 року! Невже за цей час нічого кращого людство не придумало? Пройшло більш ніж 500 років!

Мені здається, що є багато нових творів мистецтва, науки, які можна було б показати інопланетянам. Але з іншого боку, якщо вже 500 років люди зачаровуються Джокондою, то в ній є щось величне й загадкове. Напевне, усе, що створили люди (пам’ятники, музеї, ракети, хмарочоси), — це історія, і її потрібно берегти. Бред-бері застерігає нас від надмірної самовпевненості. Прогрес — це добре, але не треба забувати про небезпеку від швидкого розвитку цивілізації. По телевізору іноді я бачу, як люди нищать нашу природу. Зрубують дерева, а від цього змінюється рельєф.

І це небезпечно. Люди викидають дуже багато сміття, яке шкодить землі. Навіть їжа тепер стала не справжньою, а порошковою. В оповіданні «Усмішка» показано, як люди засуджують цивілізацію, бо вона принесла їм багато горя. Ми маємо зберегти все те добре, що зробили люди на нашій планеті, і маємо не допустити знищення нашої природи та Всесвіту.

Збережи - » Новела «Усмішка» твір-застереження . З'явився готовий твір.

Новела «Усмішка» твір-застереження

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.