Наші твори - у книжці! | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Наші твори - у книжці!

Один раз на уроці російської мови ми написали твори про наші свійські тварина. Кожний розповідав про свого вихованця: як кличуть його, що він любить робити, а що ні, як вони познайомилися й т.д.

Ми дуже любимо своїх тварин, тому твори вийшли гарні. І наша вчителька, Ольга Миколаївна Алешина, придумала видати книжку, куди включити наші роботи. Вона розповіла, що в нас у шкільній бібліотеці вже є книжка добутків учнів, що називається «Чарівники - ми самі!». У ній поміщені кращі роботи учасників конкурсу «Казки зі школи № 15», а придумала цей конкурс і видала книжку її учениця, десятикласниця Катя Белова.

- Мені дуже сподобалася Катина ідея, - сказала Ольга Миколаївна, - і я подумала, що твору п’ятикласників теж гідні бути виданими книжечкою

Ольга Миколаївна створила таку брошуру й розмістила в ній всі твори хлопців нашого класу. Коли ми побачили цю книжечку, вона всім дуже сподобалася, кожний шукав свій твір і перечитував його кілька разів. Усім нам дуже хотілося залишити собі на пам’ять цю книжку, і наша вчителька надрукувала кожному екземпляр. Ми були дуже раді!

Ми вирішили, що в наступному році створимо ще одну маленьку цікаву брошуру

Аянур САФАРОВА, 5-б клас

Збережи - » Наші твори - у книжці! . З'явився готовий твір.

Наші твори - у книжці!

Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.