Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері | Довідник школяра – кращі шкільні уроки по всім предметам

Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері

Притча Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» мені сподобалася тому, що я теж, як і французький письменник, хочу бути льотчиком. Сент-Екс (так звали його друзі) був дуже сміливим пілотом, він ніколи не кидав товаришів у небезпеці. Усі твори, які написав Екзюпері, про льотчиків. Я прочитав тільки «Маленького принца», але хочу прочитати й інші.

Казка «Маленький принц» дуже повчальна. На перший погляд, усе просто. Але в кожному розділі є якісь мудрі поради. Вони філософські, бо мають декілька значень.

На першім астероїді жив король. Від нього я записав таку мудру пораду: «Від кожного треба вимагати тільки те, що він може зробити». Ще мені сподобалися вислови: «Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима». Лис відкрив Маленькому принцу просту таємницю: «Ти назавжди береш на себе відповідальність за тих, кого приручив». Маленький принц, побував на різних планетах. Він побачив, що скрізь є щось добре та щось погане. Маленький хлопчик сумував за своєю квіткою, бо він сам її виростив, вона була для нього рідною. Його планета — це його батьківщина. Кожен має жити там, де народився, і берегти свій дім, свою планету.

Збережи - » Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері . З'явився готовий твір.

Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері





Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов.